ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

אז מי רוצה לשחק הימורים על האמי??

מאת: מייק
פורסם בתאריך: 23/09/2012

לא שאני תופס יותר מדי מהטקס, אבל זה תמיד כיף. תרגישו חופשי להתווכח..

סדרת הדרמה של השנה:
מגיע לזכות - מד מן. העונה האחרונה היתה פשוט אדירה. לפי דעתי הכי טובה שלהם.
תזכה - מד מן. אבל אני לא אופתע אם שובר שורות תיקח.

שחקן הדרמה:
מגיע לזכות - בריאן קרנסטון. אני לא סובל את הדמות של וולטר, ולדעתי היא נקודת החולשה המרכזית של שובר שורות- מה שהופך את ההופעה האדירה של קרנסטון לאפילו יותר ראוייה להערכה.
יזכה - בריאן קרנסטון. בליינד.

שחקנית דרמה:
מגיע לזכות: קלייר דיינס. אחת התופעות הכי מעצבנות של השנה הייתה ההתהדרות של קשת בהצלחה של הומלנד. חוץ מנקודת הפתיחה (שמה שלקח לישראלים עונה שלמה, האמריקאים סגרו בפרק אחד) אין קשר בין גלולת השעמום הישראלית, למתח המטורף שקארי הנוירוטית סיפקה לנו.
תזכה: קלייר דיינס. כמו בקטגורית השחקן זאת זכייה בטוחה.

הסדרה הקומית של השנה:
מגיע לזכות: קומיוניטי ומחלקת גנים ונוף היו לדעתי הטובות של השנה, למרות שגם לואי מעולה, וגם העונה השנייה של הכול לטובה הייתה טובה. אבל, אף אחת מהן אפילו לא מועמדת אז...
תזכה: למי אכפת? אבל משפחה מודרנית. אני עדיין לא מצליח להבין ממה הם כל כך מתלהבים שם.

השחקן הקומי:
מגיע לזכות: כאן לואי דווקא מועמד, אבל הוא אולי כותב מוכשר, שחקן טוב הוא לא.
אני אלך על לארי דייויד. יש לי חולשה אישית לגביו.
יזכה: נראה לי שג'ים פרסונס.

השחקנית קומית:
מגיע לזכות: שמישהו ייתן כבר את ההערכה שמגיעה למחלקת גנים ונוף וייתן את הפרס לאיימי פוהלר, גם אם בקאסט יש טובים ממנה. למרות שגם לאיליין ולבחורה מ"בנות" מגיע.
תזכה: האמי מתים על לואי דרייפוס לא? אבל יש לי הרגשה שזואי דשנל תפתיע.

וקטגוריות המשנה בקטנה:
בקומדייה השחקנים של משפחה מודרנית (בטח טיי ברל וסופיה ורגרה) יקחו בקלות מועמדים ראויים מהם (שמידט מהנערה החדשה, או קריסטן וויג על העונה האחרונה שלה ב-SNL). כרגיל שעורורייה שהקאסט של קומיוניטי ומחלקת גנים ונוף לא כאן.
בדרמה - טיריון ינצח, ולא בצדק, את גאס פרינג. בקטגוריית הנשים יהיה קרב בין מד מן לדאונטאון אבי ונראה לי שהאחרונה תנצח.

דיון (4)