ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

קצת מחשבות על "גרים" ו-"על טבעי"

מאת: רועי
פורסם בתאריך: 28/09/2012

לא כל כך ראיתי שזה מוזכר פה, אולי בגלל ש-"על טבעי" לא בדיוק פופולארית בארץ, אבל גרים היא פשוט ניסיון בעייתי משהו לחקות אחד על אחד את על טבעי, עד שלפעמים זה ממש הזוי. מה שעשו עד כה לפי מה שראיתי עד עכשיו היה להשוות בין ONCE לבין גרים, אבל ההשוואה ממש לא נכונה. הרי גרים מצטלמת הרבה פחות פתוח מאשר ONCE והרבה יותר מזכיר את על טבעי, במהלך העונה לרוב עובדים על מקרים. רק שבעל טבעי, שגם עבור רבים ואני אומר את זה בתור מעריץ נלהב, מדובר בסדרה פחות איכותית, שיש בה פרקים שגובלים ברמת הגיחוך, וגם על השחקנים עצמם אפשר לומר דבר או שניים, אבל אם נחזור לגרים, הרי שכאן סיפור המזכרת או ניסיון לקחת את כל הפקטורים המאד מעניינים ואפלים שמתרחשים בעל טבעי ולצייר אותם מחדש באופן בעייתי במיוחד, קצת עקום, והרבה פחות מגניב. פה, שתי שוטרים של המחוז שרודפים אחר רציחות רגילות, על תחילת הפרק אנחנו מבינים נגד מי מתמודדים ומה צריך לעשות כדי לעצור אותם, רק שהדמות הראשית לא כל כך מבינה. בעל טבעי זה תמיד מורכב יותר. וכמובן, יש עוד הרבה על מה להרחיב, ובכל מקרה, רק אוסיף שיש בזה משהו מצחיק שכל פעם שהוא רואה מול מי הוא מתמודד הוא פשוט חוזר לקרוון וקורא עליו קצת. אני נמצא רק באמצע העונה הראשונה אבל, מישהו יכול לספר לי האם זה הולך ומשתפר?

בכל מקרה, אם אתם אוהבים את זה ואתם לא מכירים את על-טבעי, פשוט תלכו למקור...

דיון (0)