ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

דקסטר עונה 7 פרק 3 *ספויילר*

מאת: סיון
פורסם בתאריך: 15/10/2012

עוד פרק מעולה בעונה שממשיכה להפתיע אותי ברמתה (מודה שאחרי עונות 5-6 לא ציפיתי).

אהבתי:
התסכול של דקסטר והקושי שלו להסתיר את הצורך שלו (הסצינות בהן הוא דוקר את הפקידה בדואר היה משעשע ולא כי לא ידענו שזה לא באמת קרה אלא בגלל שמי שחווה תור בדואר יכול להזדהות קצת :))

השחקן שמשחק את ראש המאפייה האוקראינית הוא כריזמטי ברמות... ודמות נהדרת. כל הסצינות איתו מרתקות אותי (סתם להשוואה הסצינות של הנבל בעונה הקודמת - טראוויס וחיבוטי הנפש המיוסרת/רצחנית שלו שיעממו אותי למוות). אהבתי במיוחד את ההבנה המיידית שלו שויקטור נרצח ואת הבעת הפנים שלו (כנראה חיבב את הבחור...).

דקסטר הורס ללואיס את מערכת היחסים עם ג'יימי ומביא לפיטוריו - כל כך כיף לצפות!

פחות אהבתי:
לואיס הייתה דמות עם פוטנציאל בעיניי (דמות שמצליחה לעצבן אותי כל כך עושה משהו טוב) וחבל לי שפתרו את זה בצורה כל כך "קלה". הוא יכל להערים קשיים על דקסטר אבל כנראה שהתסריטאים אוהבים שאיכשהוא הכל מסתדר לו בקלות יחסית...מה שכן אני משערת שאולי מותו יקושר לדקסטר ככה שמתוך הקבר (או הים) הוא ימשיך לגרום לצרות.

כל הסצינה בה דב נכנסת להציל את הבחורה ונקלעת לעימות עם הרוצח התורן - לא יודעת מה שם בדיוק לא עבד לי אבל משהו שם לא נראה לי אמין. אולי כי מכה עם קרש בראש אמורה להפיל בן אדם לכמה שעות טובות ואילו פה הוא פשוט נעלם אחרי שנייה.

דרך אגב, אני היחידה שזה מוזר לה שדב עדין לא שאלה את דקסטר כמה שאלות קריטיות? לדוגמא רוצח הטרינטי, הרצח של ריטה (או האם אשתו בכלל ידעה... היא יוצאת מנקודת הנחה שלא), ליילה... טראוויס.... הייתי מצפה ממנה לחקור אותו ולשאול אותו אלף שאלות עד עכשיו....

זה כל מה שעולה לי כרגע. סה"כ אחלה פרק!

דיון (3)