ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

אז.....מישהי/ו צופה בהומלנד? ספויילר פרק 3 עונה 2

מאת: oh may
פורסם בתאריך: 16/10/2012

טוב,

אז יש דברים שאני ממש אוהבת בתכנית הזאת, שהם:

1) קארי וענייני הנפש שלה שמשורטטים בצורה אמינה

2) סול. ומערכת היחסים האבהית שלו עם קארי, ובכלל מנדי פטינקין rulz

3) המתח העלילתי של הסדרה שנבנה יפה בתחילת העונה ה1 והיה כייפי ומניע-צפייה למדי... עד לעלילת טום ווקר הלא ברורה , והצידוק ההזוי למדי של הפיכתו של ברודי לטרוריסט (מה, ברצינות הופתעת שצבא ארה"ב מסוגל להפציץ בי"ס?? ברצינות? ואם כן, למה לעבור צד ולחבור לארכי טרוריסט סטייל בן לאדן? לא משהו בכלל)

למרות שאני בכל זאת מעריכה את הכוונה של היוצרים (כנראה) לטעת בלב הצופים ספק ממשי מי כאן הטוב ומי הרע(די כמו מה שקארי עוברת עם ההפרעה הדו קוטבית) ואם קיימים צדדים כאלה בסכסוך. יש בכך אומץ ועניין, חבל שהביצוע הוא נאיבי ולא אמין.

אז- ברגשות מעורבים אלן, חזרתי לעונה 2, והדברים נראים כפי שהיו,

עלילת ביירות היתה מותחת למדי -גו קארי!

ברודי- לא ברור מה מניע אותו איך ולמה, והאנטיגוניזם אליו גובר לאחר ש- שבר את המפרקת לאיש שגסס לידו ?!! wtf??? סתם כי הוא נלחץ כי אשתו עלולה לשמוע משהו?

עם זאת אני מאוד מחבבת את השחקן, וחושבת שהוא דווקא עושה עבודה טובה מאוד עם מה שיש. כנראה הדמות כתובה בצורה רופפת למדי.

מה שגם אשתו משוחקת בצורה עציצית ודי מעיקה...

הנסיון התאבדות של קארי היה מכמיר לב למדי, נראה שאין ממש קשר לחיים בלי הסוכנות. לפחות היא זכתה לעדנה כשסול סוף סוף האמין לה והציג לה את הסרטון.

למה יש לי תחושה רעה ומעצבנת, שמשהו רע הולך לקרות לסול (הרי הוא מציג בפניה את הסרטון לפני כל אחד אחר)וכל מה שנותר הוא העדות הלא אמינה של קארי, וחוזר חלילה לעונה 1?

מקווה שאתבדה

דיון (6)