ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

הישרדות עונה 25 פרק 5 ~sp~

מאת: smadga
פורסם בתאריך: 22/10/2012

סוף סוף פרק נורמלי, נראה לי שאיך שנפטרנו מראסל נפטרנו מהנאחס של העונה. דניס (וכנראה גם מלקולם) הוכיחו שמתמודדים חדשים בשבטים לא צריכים חסינות מההפקה כדי לא להיות מודחים במועצת השבט הראשונה, ואני מאוד שמחה כי אני בעד שניהם. אולי שני המתמודדים היותר חכמים העונה, והאמת לא חסר. ליהוק מצוין, ויש עוד כמה מתמודדים שהממוצע שלהם עומד על משפט לפרק, אז הם חכמים גם ואנחנו פשוט לא יודעים.

אני מאוד רוצה שהברית של ג'ונתן פנר וג'ף והבחור השלישי (קארל?) תיקח עד הסוף. אף אחת מהבנות בשבט שלהם לא מעוררת אמפתיה במיוחד, ושמחתי מאוד שדניס הצטרפה אליהם (עשתה בשכל. הצד החזק שלה זה הגיון וגברים יותר קל לתמרן עם הגיון בהמשך). ואגב, זה שקטי הצביעה דוסון בסוף זה בגלל שהגברים סיפרו לה או שהיא הבינה שזה היא או היא? כי כמו שזה היה נראה, הבנות התכוונו להדיח את דניס.

בשבט השני (השמות הפעם פשוט קטסטרופליים) אני מקווה שRC תצליח לפלרטט עם מלקולם ויחד הם יצעדו אל הגמר, לא אכפת לי באיזה הרכב. פיט מצא חן בעיני בהתחלה אבל מאז שהוא התחבר עם החרפנה אבי (למה באמת היא יושבת בצד כל הזמן? אין איזה קטע שאסור לשבת בצד פעמיים ברצף?) אני רוצה לראות אותו הולך. RC כרגע מתנהגת כאילו היא לגמרי לבד, אבל יש לה את סקופין ןסקופין יכול להביא את ליסה ויחד הם יכולים להיות הרוב.

למה לעזאזל כל העונות האחרונות מצולמות בעונת המונסונים? שיקולי עלות הפקה? די מבאס שהם כל הזמן יושבים בגשם במחסה ואין להם זמן לעשות אסטרטגיות אחד מאחורי הגב של השני. אני גם חושבת שהרעב מטריף אותם מספיק, ומתמודדים מדוכאים זה לא טוב למשחק.

דיון (1)