ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

"מאחורי הסורגים" עונה 3, פרק 2 ~sp~

מאת: ספייקי
פורסם בתאריך: 23/10/2012

תקציר: ריק והחבורה משחקים בחתול ועכבר עם שאריות מחוממות מהקאסט של "אוז". רק שהפעם כולם רוצים להישאר בכלא ולא לברוח ממנו. לורי קצת מבולבלת כי בסיבוב הנוכחי אין לה את וונתוורת' מילר להיזרק עליו, והיא וריק מחליטים להתגרש באופן בלתי רשמי, כי הרי אין זמן טוב יותר לגירושים מאשר חודש לפני שהאישה כורעת ללדת. :-`

חבורת זינזאנה משום מה לא הבינה מה קורה בשאר הכלא (ובעולם החיצון), כי הם כולם היו כלואים בקפיטריה במשך 10 חודשים(!) ושיחקו ב"מועדון ארוחת הבוקר" בזמן שכל שאר הכלא הזדמבבו מסביבם.

בינתיים הרשל גוסס, וכולנו מפתחים ציפייה שהוא יהפוך לזומבי ויאכל ללורי את הפרצוף. אבל הוא משום מה נשאר בחיים ולוחץ לריק את היד ברגע "הולמארק" טיפוסי לבני ה-9 וחצי.

בן 9 לא-טיפוסי אחר משוטט לו ברחבי הכלא, כי הוא סובל כנראה מ-ADD, ואיכשהו מפתיע את כולם כשהוא שוב נעלם 8-* וחוזר עם סטפה של תרופות שהוא שדד מסניף של "מכבי". כולם שמחים שהוא הציל את היום, אבל לורי מתפרצת עליו ושוקלת אם להתקשר למיכל דליות או להשתמש בטייזר חשמלי.

ריק והחבורה תוקפים כמה זומבים, ביג-טייני ננשך והחבר ארוך השיער שלו מחליט לשפץ לו מחדש את הפנים עם מקוש. אחר כך, הוא מנסה לחסל את ריק, וריק מדגים איך חותכים עגבנייה בשיטת ג'וליאן עם הראש שלו. ריק רודף אחרי האסיר השלישי וכולא אותו בחצר עם הזומבים. אחר כך חונן את השניים הנותרים ומשאיר אותם שבת בכלא 6.

בינתיים קארול מחקה את ד"ר קווין רופאה במערב, ומלמדת את עצמה איך לבצע ניתוח קיסרי בזומבית, אבל מישהו צופה בה מהשיחים...

תובנות מהפרק: לא כדאי להרגיז את ריק, אוסקר וטי-דוג ממש דומים וכדאי שהם יתחילו להסתובב עם תג-שם מכאן ולהבא, אפור הוא כל כך הצבע של 2013.

דיון (6)