ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

הישרדות 25 פרק 6 ~sp~

מאת: smadga
פורסם בתאריך: 31/10/2012

פיוווו, איזו הקלה, פנר נשאר וזה מה שחשוב. קלאבאלה היו צריכים להיות ממש טפשים כדי להדיח אותו בשלב הזה. הם רק היו ממשיכים להפסיד ולהפסיד. ג'ף היה הופך למנהיג וכל האש היתה מופנית אליו. אז זאת אולי לא היתה הדחה דרמטית כשקייטי הלכה, אבל זה עדיף על לאבד את פנר. יש רגעים בחיים שדרמה היא בהחלט סוג של מותרות. יותר חשוב להישאר עם השחקנים החכמים.

ועדיין, אחרי שריירתי על פנר, מודה שעדיין אין לי נחת מהעונה. עונות ששבט אחד מפסיד בהן בצורה עקבית תמיד מייאשות אותי. שמחתי לראות ש RC מנסה להתחיל להזיז עניינים עם סקופין, כי אבי ופיט (ועכשיו גם ארטיס מצטרף אל מה שהפך לטורן-אוף ת'ריסום) הם פשוט ציר הרשע מבחינתי. אבי ממש מפחידה וחסרת תועלת. השבט שלה מבין את זה כי הוא משאיר אותה כל הזמן מחוץ לאתגרים, אבל כל עוד הם זוכים אף אחד לא טורח לצאת נגדה. מקווה שזה ישתנה בקרוב.

עסקת האורז תמורת פרס היתה מעניינת - אף אחד מהצדדים לא היה מרוצה, כולם בטוחים שהצד השני עשה את העסקה הטובה והם אכלו אותה. פנר קצת הזדרז להבטיח לשבט שלו שהוא יעשה להם אוזי ויביא להם דגים, אבל בדיעבד אני חושבת שהעסקה היתה חכמה. הכל היה עדיף על להמשיך את האתגר (אחד הטפשיים והמיותרים שבתולדות הסדרה בעיני. גם משעמם לצפייה, אלים, ותמיד יוצאים ממנו פצועים) כששני השבטים יוצאים מותשים וחבולים. וגם ראיתי שפנר חותך לעצמו קוקוס, ככה שזה לא שהם ממש מורעבים, ורוב הסיכויים שקרטר הוא פשוט מבאס סדרתי.

גו פנר! ואם לא, אז גו ג'ף! ואם לא, אז גו דניס! ואם לא אז כנראה RC ומלקולם.

דיון (0)