ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

פרק 6 עונה 2 ~sp~

מאת: oh may
פורסם בתאריך: 08/11/2012

אז אחרי הפרק המופתי האחרון, כמובן שהיתה ירידת מתח, וזה לא מוצלח כקודמו

אבל בסך הכל אני נהינת,

ולפני שניגשים למה שקרה בפרק (לא המון) חייבים לדבר על הסוף-

wtf זה היה???? איך חבורת אל קעידה (בהתחלה בגלל המדים הם נראו לי כמו fbi)באור יום באה וטובחת באנשי סי איי איי???

איך אין שמירה בכניסה?? איך הם מניחים מראש שכל מה שברודי אומר זו אמת , או שרויה (זה שמה?) לא תקלוט מעצמה דברים בין השורות? הכל אפשרי הרי...

ולמה הם הוציאו את הציוד שלהם רק עכשיו? הרי היו להם כמה ימים לפחות מאז שהחליטו שהחייט לא בטוח ועולים עליו.

זה היה מפתיע ומטריד כאחד, וכמעט זעקתי זעקות שבר- "פיטטטטררר"!!!!!

(כי הוא אמנם מעצבן,אבל הוא דמות מוצלחת ...ותכננתי עליו ו על קארי-כן, זו לא אופרת סבון, אני יודעת ,אבל עדיין P:)

אבל הוא היחיד שהראו פוקח עיניים, אז הגעתי למסקנה שאולי הוא ישרוד, למרות שזו חתיכת פציעה..

באשר לקארי, עדיין לא ברור איפה היא ממוצבת רגשית, ומה בדיוק היא רוצה מברודי,

היא טענה שכל ההשתפכויות של בתחקור היו מניפולציה נבונה, ושעינייה פקוחות אחרי שהיא ראתה את הקלטת שלו,

אבל -המגע שלה בו במכונית (מניפולציה או לא?) וההתנחמות שלה בו בסוף... מעוררים ספקות רציניים.

ואני ברצינות תוהה מה מניע את ברודי כרגע? הפחד שסודו ייחשף? הוא התעייף מעסקי הטרור?
הוא חש נאמנות לאחד הצדדים? יש לו בכלל אידאולוגיות משלו,או שהוא פשוט אדם שבור וריק שלא יודע כבר מיהו ופשוט דבק בכל דבר שייתן לו מטרה? הוא באמת רצה לחזור לג'סיקה,או שזה חלק מעסקת החבילה עם הסי איי איי? (שהוא צריך לשדר 'עסקים כרגיל')

* גם לא אהבתי את ההצגה של וולדן כה'רע' (בפרק הקודם בסוף החקירה) ועל ידי כך ניתוק האחריות מהממשל האמריקאי ומהסי איי איי. זו לא הפעם הראשונה ולא האחרונה שמפציצים אזרחים חפים מפשע,אתם יודעים.
וחשבתי שזו פחדנות למצב את וולדן בתור האשם.

ובאשר לדברים האחרים- מייק וידידו המעורער מחליטים לפי הממצאים האחרונים שברודי הרג את טום ווקר, אני אומרת סבבה, אך מה זה משנה עכשיו? אין להם באמת הוכחות.
(זה שתחמושת חסרה זו לא באמת הוכחה) מה הם כבר יכולים לעשות עם זה?

ובאשר לדיינה- שמתי לב שכל מי שכתב כאן חשב שזה קו עלילה מיותר ומעפן, ואוקי, אני מסכימה שהם הולכים על האופציה הקלה והשטחית (כלומר לטוות עלילת מותחת נוספת בשקל,במקום לטרוח קצת יותר ולהעמיק בעלילה דרמטית נטולת טוויסטים) אבל כן חשבתי שהמפגש של דיינה עם הבת של האשה שדרסו,
היה עשוי יפה (את ההזדהות שלה איתה, היא יודעת איך זה לאבד הורה),ומסקרן אותי לאן זה יילך (אני מאמינה שהיא תישבר ותספר, לא נראה לי לפי תגובתה שהיא באמת תצליח להמשיך בחייה)

דיון (5)