ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

הומלנד פרק 7 עונה 2

מאת: oh may
פורסם בתאריך: 13/11/2012

אין לי המון מה לומר-אבל זה היה אחלה פרק ואשמח אם יהיו עליו תגובות.

ברודי באמת יוצא מטופש עם ה-cool CIA guy act מול ג'סיקה..

פיטר פעיל וקופצני להפתיע יחסית לבחור שחטף יריות מנשק אוטומטי בבטן ודימם מהפה. ייאיקס.

(אבל מי אני שאלין- הוא חי הידד!)

קארי עושה זאת שוב, אבוי. הדחייה של ברודי אותה היתה מעניינת(מבחינתו זה רק משחק על חשבונו, ואולי הוא לא כל כך בעניין של סוכנות סי אי איי מעורערות), אך יש לי תחושה שהיא לא סופית והסיפור הזה הולך להימשך כל העונה....ואני לא יודעת אם זה טוב או לא, זו היתה זווית מעניינת,אך כמה אפשר למשוך אותה?זה מתחיל להיות מעיק. (אגב-כשהיא ופיטר מדברים על כך שהיא צריכה 'לעשות מה שצריך' כדי להרגיע אותו, לזה הם התכוונו? זה היה מכוון? לא ברור לי, למרות שמהשיחה שלה עם מייק והאיחול שהוא יזכה בג'סיקה די מבהירים מה המניע שלה)

הסיפור של סול ואיילין היה טוב בעיניי. מטרוריסטית סוציופתית עם מבט חלול היא הפכה למיואשת ומעוררת הזדהות, החיבור בינהם היה יפה,כנראה שגם הוא בודד עקב חוסר חיים אישיים והעזיבה של אישתו, ויכול לאבד את הצפון ולעשות טעויות מטופשות. ואיילין-אני די מבינה אותה, איזה חיים איומים היו צפויים לה...ואחלה שחקנית אגב, גם באפיזודה הטרוריסטית הקודמת שלה, היא שכנעה אותי הרבה
יותר מברודי.

הסיפור של דיינה- מסתבר כן מתחבר לעלילת ברודי וזה לא סתם פילר צדדי כדי שלדיינה יהיה מה לעשות ועל מנת לזרוק עוד מתח קלוש לתערובת.. אני אומרת מגניב.

דיון (3)