ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

חליפות ורשת USA

מאת: מיקה
פורסם בתאריך: 01/12/2012

אני לא זוכרת אם זה היה פה או אצל יאדו ששמעתי על הסדרה - נדמה לי שפה - אבל העניין סיקרן אותי והתחלתי לצפות.
בגדול, זו סדרה ממש כיפית. כמו מרבית הסדרות של USA.
בקטן, היא קצת מופרכת מדי וקצת טלנובלית באופיה (אנשים שעומדים במקום ה(לא) נכון ושומעים את מה שהם לא היו אמורים לשמוע, אהבות ואכזבות, כאלה מן) אבל בחיי שזה לא מפריע ליהנות מהסדרה. גם אם הזיכרון הצילומי של מייק רוס קצת מוגזם.
בסך הכל הכללי, כל הפרקים עד עכשיו הכילו לא מעט טוויסטים כיפיים, השחקנים נהדרים (חוץ מלואיס. עוד מישהו חושב שהיו צריכים ללהק אותו לגרים בתור סנאי/דביבון או משהו כזה, ולא היה צריך לשלם למחלקות האיפור והאפקטים?) והוייב הכללי מעולה. בכלל, כיף לראות שיש עכשיו כל כך הרבה סדרות עורכי דיו ששוברות את החוקים ומגדירות את הז'אנר מחדש. כמעט ואין קטעים בבית משפט או תיקים שצריך לנצח. זה מתעסק יותר בפוליטיקה שמסביב. או בפוליטיקה של הפוליטיקה, כמו באישה הטובה.
נחמד לראות את זה. הגם שיש לי קצת אוברדוס משפטי. במיוחד לגבי העיקרון של "היי, אתם פתחתם את הדלת ועכשיו אני יכולה לשאול/ להתעסק במה שהוטל עליו וטו". אבל אולי זה רק אצלי :-^

ורשת יו אס איי, כפרה עליכם. לא רק כי אתם מצלמים כמעט רק בניו יורק והסביבה, אז תודה. בגלל שהסדרות שלכם כיפיות. אחת אחת. והן מעניינות, בניגוד למקרה בכל כך הרבה רשתות אחרות, בהן על כל סדרה טובה יש שתיים או שלוש איומות.

טוב, אלה הרשמים שלי בכל אופן. אשמח להתדיין עם כולכם :-E)

דיון (3)