ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

רשמית - "איך פגשתי את אמא" היא הקומדיה הרומנטית הכי טובה מאז "כשהארי פגש את סאלי". ~sp~

מאת: העט המרקד
פורסם בתאריך: 18/12/2012

אני לא יודע לנסח בדיוק מה חשבתי על הפרק הזה, מעבר לעובדה שחמש וחצי הדקות האחרונות של הפרק הן אולי הטובות ביותר בה מאז סצנת הדייט המקוצר מ"עשר פגישות" בעונה השלישית. תמיד חשבתי - איך ייראה הסרט על האנשים שמאחורי הקלעים של הקומדיות הרומנטיות? תמיד יש בסרטים כמו "יפה במנהטן", "כשהארי פגש את סאלי" או "אהבה זה כל הסיפור" את הדמויות מהצד - החברים של, שמסייעים לגיבור במרדפו אחרי אהובתו אל שדה התעופה, שאומרים לו להמשיך לנסות את מזלו כשהכול לא עובד.

בכל קומדיה רומנטית, משייקספיר ועד קת'רין הייגל יש את דמות "הפיה הסנדקית" שתעזור לגיבור להשיג את מטרתו, ואני, הצופה התמים, תמיד רציתי לראות מה יקרה אם יעשו עליה סרט. אז זהו, שלא עשו עליה סרט, עשו עליה סדרה: מהעונה הראשונה שלה, טד היה הפיה, וכל חבורת "איך פגשתי את אמא" הייתה סינדרלה. הוא חיזק את ידו של מרשל שבור הלב בעודו אוחז בטבעת שנתן ללילי בסוף העונה הראשונה, הוא קלט שברני באמת מאוהב ברובין והפסיק לשכב איתה בעונה הרביעית - הוא שחקן המשנה החמוד בכל הקומדיות הרומנטיות שראינו עד עכשיו, ומה שמבריק בסיטקום היפהפה של קרטר בייז וקרייג תומס הוא ההחלטה לשים אותו במרכז.

הסיפור של ברני ורובין היה נפלא. הוא נגמר. כמובן שיהיו לנו רגעי רוס ורייצ'ל בהמשך העונה (שבינתיים מסתמן שתהיה האחרונה, ולמרות שאני מטורף עליה, אני שמח מזה), אבל הסאגה הארוכה של ה"אני זיין מגעיל, את קולית-את החברה של טד, אני ממש מפחד-אנחנו נפרדים כי אופס הנה הפרק הכי גרוע בתולדות איך פגשתי את אמא, ניל פטריק האריס נראה גרוטסקי בחליפת שומן וקו העלילה הזה ממש לא מימש את הפוטנציאל שלו, העונה החמישית איומה-אני בעצם כן אוהב אותך רובין-קל פן תמות אמן-הבוז לכם, בייז ותומס, שגרמתם לי לשנוא את אמנדה-הביטו ילדים לסיפור הזה יהיה סוף טוב" נגמרה, וטוב שכך. שני הזוגות של הסדרה (ברני ורובין, מרשל ולילי) הגיעו לנחלה - וטד נשאר לבד. עד כמה שהשוט האחרון של פרק המופת הזה נראה מלנכולי, אל לנו לבכות עבור טד (או לדאוג כי הוא אולי מתחיל להרגיש משהו כלפי רובין שוב): תפקידו בתור הפיה הסנדקית של חבורת "איך פגשתי את אמא" הסתיים. עכשיו הוא מתחיל למצוא את האמא. פרק מעולה.

דיון (4)