ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

נפרדים מDAMAGES...(~sp~ למי שלא סיים אותה)

מאת: דני
פורסם בתאריך: 10/01/2013

לפני שבוע סיימתי לצפות בעונה ה-5 של דמג'ס, איזו באסה שזו הייתה העונה האחרונה:..(
וואו אני מריץ לאחור כשהעונה הראשונה רק עלתה בHOT...כ"כ הרבה זמן עבר מאז, כ"כ הרבה הסדרה הזאת עברה...
דמג'ס הייתה סדרה גאונית ~!~ אהבתי את התיחכום בה ואת הקונספט של "חצי שנה קדימה" ושבכל פעם מתבהר עוד חלק מהפלאשפורוורד, ובפרק האחרון מתברר שלא הבנת כלום, ושהתסריטאים חשבו על כיוון אחר לגמריי!
ללא ספק לכל עונה היה את הייחוד שלה עם קייס חדש ודמויות חדשות. התחלנו עם אלן ופטי כשותפות, וככל שעבר הזמן-כאויבות/מתחרות והיה מעניין לראות איך הדינמיקה משתנה ביניהן.

(Y)אני מנסה לשחזר לאחור ונראה לי שהעונות הכי טובות(כאלו שהקייס בהם היה הכי מעניין והפלאשבקים היו הכי מסקרנים) היו עונות 1 ו-4, ממה שאני זוכר...כי הספקתי לשכוח מה היה בעונות 2-3.

ובעניין הפרק האחרון- כ"כ חששתי שאלן תמות בסוף איזה מזל שלא...וכל מה שעל-פניו היה נראה(פטי שלחה מישהו שיהרוג אותה, והנפילה הייתה מהגג) בסוף היה אחר לגמריי (היא פשוט קרסה תחת הלחץ הנפשי). אבל הטרגדיה שמייקל נרצח:-o אהבתי גם את מעבר הזמן שהראה איפה כל אחת מהן כעבור X שנים.
מה בעצם ההתמקדות בפנייה של פטי אמרה בסוף? שהיא לא מרוצה/לא מאמינה שאלן הצליחה לצאת מצילה של פטי? שהיא לא נגררה להיות כמוה ובחרה במשפחה?

אתגעגע לסדרה הזאת...

מוזמנים לסכם גם...מה דעתכם על הסדרה? אילו עונות היו הטובות ביותר לטעמכם? מה חשבתם על הסוף?(Y)(N)

דיון (19)