ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

THE VOICE

מאת: חיימון
פורסם בתאריך: 07/02/2013

טוב לא רשמתי כל העונה אבל אחרי הביצועים של אתמול אי אפשר להשאר אדיש, מה גם שאני רוצה שיהיה תיעוד להימורים שלי לסוף העונה...

ראשית אתחיל עם ההימורים שלי לרביעית הגמר -
בנבחרת של שלומי - אנאל ולנזי , כרגע לא נמצא איום כל כך בסביבתה בקבוצה של שלומי... היא מוכשרת, יש לה סיפור והכי חשוב היא זכירה... זכרתי אותה מתחילת התוכנית.

בנבחרת של אביב - אביב השנה הרכיב נבחרת מאד מוכשרת בניגוד לעונה הקודמת שהיתה מלאה בבחירות מוזרות של אביב הפעם הוא בא לנצח, אביב וכולנו יודעים שהנכס הכי חשוב שלו במיוחד אחרי הביצוע המושלם אתמול היא אופיר. היא משחקת על גבול דק מאד של לעשות את התוכנית מעניינת ללהפוך למעצבנת ... הפעם זה הצליח ואחרי השיר אפילו אמרתי שיש סיכוי שהיא עוד תנצח את THE VOICE אבל אחרי שראיתי פרומואים ואת השיחה על השיר הבא שאולי היא תשיר של נינט ואביב "אל תדאג אני חושבת עליך אבל שוכבת עם כולם" זה יהיה בהחלט הקש שישבור את האחידות סביב האופי שלה, למען האמת זה ממש מזכיר את נינט שלדעתי השנים הרעו איתה. בעבר היא עשתה שירים שאחד אחד נכנסו למצעד הלהיטים הלאומי ובכך הפכו אותה לחביבת ישראל אך עם הזמן היא הלכה לכיוונים שאין להם במה במיינסטרים הישראלי.
הבחירות של אופיר עלולות לעלות לה בגמר כי היא לא לבד באולימפוס של אביב שעלול להתהפך עליה בשניה במיוחד כשרוני אצלו בקבוצה... אבל הסכנה האמיתית מגיעה מסהר שרב שאם ימשיך כך יוכל להתברג בקלות לגמר. לסיכום ההימור הוא אופיר אבל עם הסתייגות לסהר שרב שיכול להפתיע.

בנבחרת של שרית- הפעם אין מישהו זכיר, אני יכול להתאמץ ולהתבונן שוב בנבחרת ואולי להזכר אבל סורי זה רק אומר משהו שאין שם מישהו שאני יכול לראות אותו בקלות נמצא בגמר כך ששם הכל פתוח מצד שני אני יכול גם להגיד שאף אחד בקבוצה שלה לא יזכה בעונה הזו. וזו אמירה חזקה .

בנבחרת של המשינאז - יש מישהי שהיא הכי פרשית , אמיתית ויובל דיינית זו רודי, רודי לא מקבלת מספיק זמן מסך אבל נותנת ביצועים מוצלחים למרות שמשינה זורקים עליה שירים לא הכי מתאימים ... רודי בייניסין היא הקלף החזק של המשינות. יאמר לזכותם של המשינות שיש להם קבוצה חזקה לא פחות מאשר לאביב אולי אפילו יותר חזקה ברמה הכללית אבל איכשהו ליד רודי אין להם הרבה סיכוי...

דיון (28)