ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

החדשות

מאת: קרקר כפול
פורסם בתאריך: 11/02/2013

זה רק אני או שהעונה האחרונה של החדשות ממש התדרדרה? אני לא בטוח למה, אבל הכמה עונות אחרונות מאז שביבי נהייה ראש ממשלה שוב יש הרגשה שהכותבים קצת "זורקים" ומחפפים.
למשל, כל הסיפור של השריפה היה ממש מרגש, ואז בסוף הם הביאו איזה "דאוס-אקס-מאכינה" בדמות הסופר טאנקר. זה היה ממש לא אורגני לדמויות והרגיש כפוי.
בעונה האחרונה כל הסיפור של המחאה היה דווקא ממש מרגש ומגניב אבל אז נגמר בפתע! איזה אנטי-קליימקס. וכשהכותבים ניסו להחזיר את זה לעונה אחר כך זה היה ממש כפוי וגרוע, והם לא ידעו איך לקבור את עצמם אז הם עשו את הקטע עם המצית? ויש בחירות-אין בחירות-יש בחירות-אין בחירות, בכלליות כל העונה האחרונה הרגישה כמו מריחה אחת גדולה.

אני יודע שזה כבר קלישאה, אבל אני באמת חושב שהחדשות הגיעו לשיא בשנות ה90. היה אז את הכותבים הכי טובים, והראשי ממשלה היו ממש תפורים לתפקיד שלהם ועשו את העבודה. מאז אני מרגישה שיש רק התדרדרות. כל שנות ה2000 עם שרון היו מיותרות במבט לאחור, וכל עונת אולמרט בכלל הייתה מעפנה (הכותבים הגיעו לכזה שפל שכבר לא היה להם כוח לקרוא למלחמות בשם מקורי).

והקטע שזה ממש לא חייב להיות ככה! אני לא יודע כמה ממכם עוקבים, אבל בגרסה האמריקאית של החדשות הסדרה זוכה לרנסנס מפתיע, הכתיבה זורמת, והכל עובד שם! רק פה הכל תקוע!!!! ( זה בגלל שהשואוראנר הגאוני שיש להם. הלוואי שהיה לנו מישהו ברמה כזאת בארץ)

כולי תקווה שהדמויות החדשות שהכניסו ( בנט, לפיד ) יעשו משהו ויעוררו את הסדרה כי אם זה ימשיך ככה אני פשוט שוקל להפסיק לצפות. ואני חדשותיסט עוד מהימים של יצחק שמיר לא הפסדתי שום פרק או ספיישל!

עוד מישהו או מישהי מרגישים כמוני שהסדרה בירידה או שזה רק אני?

דיון (10)