ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

הוחלפו בלידתם נגד באפי

מאת: spike
פורסם בתאריך: 05/03/2013

היום יצאה בוואלה כתבה על השבוע שעבר בטלוויזיה האמריקאית ושם נכתב שהשבוע שודר ''פרק היסטורי קטן בתולדות הטלוויזיה האמריקנית'' כאשר בסדרה הוחלפו בלידתן שודר פרק שלם בשפת הסימנים. אני לא מכיר את הסדרה הזו אבל אחרי הכתבה ראיתי את הפרק בלי שום רקע או הקשר מפרקים קודמים והוא היה לא רע בכלל באמת (חוץ מהמוזיקת רקע הקצת מעצבנת) אבל כבר בכתבה שקראתי, שאני מניח חזרה על דברים שנכתבו בעיתונים אמריקאים, לא יכולתי שלא לחשוב בתור מעריץ מושבע של באפי (שכותב כאן בפעם הראשונה ועוקב באדיקות אחרי האתר) על הפרק המדהים Hush. אז נכון שהסדרה הוחלפו בלידתן מתעסקת באחות שהיא חירשת ושם כל הפרק הוא באמת בשפת הסימנים ולכן אולי הוא רגע היסטורי בעוד שבבאפי זה סתם שפת סימנים שמוסכמים על בני אדם רגילים שלא מצליחם לדבר ומנסים לתקשר אחד עם השני (ועדיין אין על ההומור של באפי). לפי הכתבה זה גם שודר בפריים של הטלוויזיה ואני לא ממש מבין בעניין הרשתות אבל באפי לא הייתה פריים טיים? בכל זאת לא יכולתי שלא לחשוב על זה אז מה אתם אומרים באפי עשתה את זה קודם? או שלפני באפי עשו את זה גם וככה זה דור אחרי דור כולם חושבים שהם ראו את זה קודם.

דיון (5)