ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

THE VOICE - חצי הגמר החלק האחרון :)

מאת: חיימון
פורסם בתאריך: 17/03/2013

התוכנית קצת נמרחה יפה שהם הוציאו לנו עוד כמה ביצועים וSMSים מהמתמודדים עד שהם יחשפו את התוצאות של החצי גמר, אני מבין גם את האסטרטגיה.
נראה לי שהדבר הכי כואב למפיקי התוכנית בפורמט הנוכחי שלה זה עצם העובדה שיתכן ויש מתמודדת שמביאה הרבה יותר הצבעות מאשר מתמודדים אחרים של מנטורים אחרים שלא מגיעים לגמר לעומת כאלה שהגיעו.
עיין ערך רוני פרי שלדעתי הביאה יותר הצבעות ממתמודדים אחרים שהגיעו לגמר.

אבל זה המשחק וכפי שכבר רשמתי בהודעה קודמת שלי כאן על פרק 24 הכל פתוח בגלל הרביעיה הזו, אם רוני פרי היתה עולה לגמר היה לי יותר קל לומר שרודי תנצח אבל עכשיו באמת הכל פתוח.

כמה מילים על הפרק, וכמה מילות סיכום ביינים לפני הגמר הגדול בהיכל נוקיה לדעתי זה מעולה שהעבירו את הגמר למקום יותר גדול וראוי.
דבר שני על מיכאל אלוני, בעונה הקודמת ביקרתי את הבחירה במיכאל אלוני לתפקיד המנחה ובעונה הראשונה באמת הייתי סקפטי כי היה חסר משהו העונה משהו השתנה והוא באמת מתמודד עם התפקיד בצורה שקשה לי לראות עכשיו את העונות הבאות בלעדיו. כן יש פאשלות אבל לאור הקפיצת מדרגה מהעונה הקודמת אני חושב שהוא כן יכול להגיע לרמה של מגיש שמסוגל להתמודד עם הנחיה של אירוע כזה (אגב צביקה הדר הוא דוגמא מעולה למישהו שלא משנה מה תזרקו עליו בשידור חי הוא ידע איך לאכול את זה).

החצי גמר הזה היה בהחלט מייצג של מי שהיה אמור לעלות בסופו של דבר לגמר. שוב חכמת ההמונים בסופו של דבר הוכיחה שהיא מתקיימת.
ראשית בקבוצה של שלומי ברור מהתוצאות וגם בלעדיהם שלינה היתה צריכה לקחת. ועד עכשיו לא ברור איך הוא בכלל עלה לגמר. ולדעתי שוב, אנאל היתה צריכה להיות בגמר הסיבה שזה לא רקה זה בגלל שלא לקחו אותה למקום שבו היא היתה זוכה לא ממשהו את הפוטנציאל שלה. מה גם שאם ניב אמור לייצג את המזרחים אז כבר עדיף לראות אייל גולן קורא לך. או את פיני מבית ספר למוסיקה. בקיצור לינה זכתה ובצדק.
בנבחרת של שרית, עתליה זוכה להרבה צאנסים חוזרים ונשנים כי בתכלס היא לא מספקת ווקלית את הסחורה לטעמי. וכולנו הרגשנו את זה שזה לא היה ביצוע טוב , לא זה ולא הקודם. אז ראוי שדנה תקח. אגב גם גנה לצערי עם כמה שמדברים על פיקוס וכוונה זה לא עובר אלי בשיט יש לה קול מעולה אבל כאילו יש נתק בין מה שהיא משדרת לקול שלה. סורי עברה כברירת מחדל ... בכלליות הנבחרת של שרית היתה מאאאאאד חלשה העונה. עצוב.
בנבחרת של המשינאז- בחירה גרועה של דן לטעמי לשיר ניצוצות ואני כל פעם מכבד את אביב על האומץ שלו לומר את הדברים האמיתית למרות הכאב של כאילו הורס להם. היד באמת היתה אקט מביך, והשיר לא תאם לדן סולומון לא קולית ולא מילולית ולא כלום. בחירה גרועה ביותר. לעומת זאת סוף סוף בחירה מעולה לרודי שסיפקה את הסחורה ברמה הקולית, ביצועית, ויזואלית וכמו ששרית אמרה אכן ביצוע של גמר, אבל המשינז מפחידים אותי הם או עושים בחירות מעולות או בחירות גרועות וזה קריטי בשלב הבא של הגמר עם השיר של רודי הוא חייב להיות מעולה. והסיבה שהיא חייבת להיות מעולה מביאה אותי לדבר על הנבחרת הבאה
הנבחרת של אביב - בחירה טובה של ההפקה לתת להם להופיע בסוף בחירה גרועה של ההפקה לחפור לנו עם 70% דיבורים בתוכנית ו30% שירה. חזרה לאביב רוני ואופיר, כאן היה קרב אמיתי לדעתי על יחצנות בלי סוף אל מול אמת אחת ופשוטה של זמרת עם קול לא פחות ממדהים . ויש כאן כמה דבים שקיבלתי הוכחה להם שכשמשהו טוב אז הוא טוב ואנשים רואים את זה בלי כל היחצנות ולמרות זאת ראינו כמה חזקה ההשפעה של המנטורים על הדעה של האנשים בבית כמה יחצנות ופימפום של מנטור יכולה להטות מאד את דעת הקהל. כמובן שצריך להיות בסיס ולרוני היו ביצועים טובים במהלך העונה שבאמת בלתי נשכחים אבל והאבל הוא גדול שהיא עדין רק בסדר יחסית לאופיר. לפחות לטעמי. אגב אביב השילוב שלו עם אביתר בנאי בהופעות מעולה מציע לו לעשות אותו דבר עם אופיר זה יהיה טירוף שלדעתי יתן לנו מאמי לאומית חדשה במקום נינט...
באתי בקטע של לרשום מעט ובסוף רשמתי הרבה... מה לעשות עולים לי כל מיני דברים ואני זורם. אגב שאף אחד לא יעלב בכל זאת זו רק דעתי הצנועה. ואם כבר דברים שעולים לי לראש כשאני כותב, 2 דברים ששמתי לב אליהם לתשומת לב ההפקה, אחד - באחד הפריימים שהמשינז דיברו אחד הצלמים שלכם חצה קו יורים, :) כלומר קו מצלמה . שתיים- בסוף אם כבר אתם מצלמים את המתמודדים עם המנטורים אל תייבשו את דנה צלח בלי המנטורית שלה שרית...

דיון (2)