ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

המגיפה- סדרה מופלאה או ניסיון כושל

מאת: רועי
פורסם בתאריך: 20/04/2013

אתמול (ו') עלתה בהוט 3 סדרה ישראלית חדשה בשם המגיפה.
זוהי מלודרמת אימה-קומית בכיכובם של דביר בנדק,מנשה נוי,שלמה בראבא,דבלה גליקמן,תיקי דיין ועוד
למען האמת אני חיכיתי לסדרה הזו כבר הרבה זמן,מינואר מועד שידורה המקורי
אך כפי שידוע לכם בארץ רוב הסדרות נדחות בגלל "שיקולים כלכליים" ולכן נאלצתי להמתין עוד 4 חודשים נוספים.
כמו כן הרצון שלי לסדרת מקור טובה עוד גבר שהתברר לי שהוט העלתה השנה את עונת השידורים הגרועה בתולדותיה מבחינת סדרות מקור (2 סדרות היפסטריות מובהקות שלא קל להתחבר אליהם בקלות) ולכן שהגיע התאריך המיוחל, פיניתי לעצמי ערב פנוי ותכננתי לעצמי לצפות בסדרה.
כמה דקות לפני הצפייה בסדרה המשכתי בנוהג ישן שלי הכולל קריאת 2 ביקורות על הסדרה שאני עומד לצפות בה.
הביקורות שקראתי היו של מגזין פנאי פלוס אשר שבח את הסדרה וטען שזוהי סדרה מופלאה ונדירה במחוזותינו אשר תהפוך לקאלט ואין לצפות לסדרות מהסוג הזה בעתיד הקרוב
והביקורת השנייה שקראתי הייתה של אדון יונתן גת מnrg שטען ואני מצטט:" אין ברירה אלא לומר כי מדובר באחת החלטורות הטלוויזיוניות הנוראיות ביותר שנוצרו כאן מאז ימי "משפחת קמיצ'לי". וזה הרבה."
הרצון שלי לצפות בסדרה לאחר הביקורות רק גבר ולאחר הצפייה ברוב פרקי הסדרה
המסקנה שלי ברורה: הכל תלוי בעיניי המתבונן
אם אתם מייחסים לסדרות כאל יצירות מופת שאמורות לגרום לכם לחשוב בכל רגע נתון אני מציע לכם לזפזפ למד מן או לבית הקלפים, הסדרה הזו לא בשבילכם
אך אם אתם מתייחסים לסדרות כאל בידור זול שאמור להעביר לכם שעה בכיף,תוכלו להנות מן הסדרה ולהעביר איתה 6 שעות מתות במהלך השבוע.
ולדעתי כך צריך להתייחס אליה.

אשמח לשמוע את דעתכם לגבי הסדרה.

דיון (6)