ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

משחקי הכס, עונה 3 פרק 7 (ללא ספרים)

מאת: חיימון
פורסם בתאריך: 15/05/2013

טוב אחרי שכבר קראתי מה שנכתב בקפה טלויזיה (http://tvyaddo.com/2013/05/game-of-thrones-03x07-the-bear-and-the-maiden-fair/)
ואחרי שכבר שמעתי כל מיני טענות על כך שהפרק האחרון היה משעמם, אני נאלץ לחלוק אומנם זה לא כמו פרק 6 שמבחינתי היה אחד הפרקים הטובים בעיקר בשל סגירת כמה פינות שלא היו סגורות וסוף סוף תחושה שמשהו מתקדם.
הפרק הזה גם היה פרק טוב לדעתי, מכמה סיבות, אחד - בנו בו את המתח בהרבה מאד נושאים.
שתיים , כבר רציתי לרשום על זה הרבה זמן היה מאד תמוהה בעיניי העניין שטויין סבא של גופרי וגופרי לא נפגשים בפרקים ... מאז שהוא ימין המלך תפקיד שדיי אמור להפגיש את שניהם יותר לא קורה. ופתאום שזה קרה זה היה נראה לי ממש חשוב.
בפרק הזה סוף סוף קיבלנו התייחסות מילולית להרבה דברים מטרידים אם זה גופרי, אם זה גון סנאו לאינגריד , ואם זה דינריז שמחליטה לצאת סטייל סיפורי התנך, וגם מליסנדרה שסוף סוף מגלה למסכן שהוא הבן של המלך רוברט... כך או כך שני הפרקים האחרונים הם מאד ישירים ומאד שופכים אור ולכן אני מחשיב אותם כטובים לדעתי.
כן היו כמה רגעים משעממים או מיותרים אבל מצד שני ניתן להבין למה ראה לנכון ג'ורג' ר. ר. מרטין לרשום דוקא את הפרק הזה בגלל שהוא כנראה הרגיש שזה משהו שחסר בעונה וזה בדיוק השפיכת אור הזו ... לדעתי אולי דוקא כדי שנוכל להיות הרבה יותר רגישים בכך שהוא גרם לנו להבין את תמונה הכוללת שהוא רוצה שנראה כשמשהו נוראי יקרה בהמשך הדרך שיגרום לכולנו שוב לומר WTF !

דיון (3)