ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

ספקולציה שמתגלגלת לי בראש

מאת: שגיש
פורסם בתאריך: 04/06/2013

אז ככה, יש לי ספקולציה שמתגלגלת בראש כבר כמה זמן, היא לא מבוססת על כלום, לא קראתי את הספרים - זו רק תחושת בטן שקשורה לכל מיני סיפורים קטנים ורמזים - וקשורה לג'ון סנואו

בעונה הראשונה אנחנו לומדים ש"הזרע הוא חזק", The seed is strong, וככה נד סטארק מבין שג'ופרי הוא לא בראת'יאון כי לכל בני בראת'יאון שיער שחור. כשאנחנו לומדים את ההיסטוריה של ווסטרוז אנחנו למדים שנד ורוברט יצאו למלחמה כדי לחלץ את אחותו של נד מידי המלך המשוגע (שמה אלנה?), היא אהובתו של רוברט לפני נישואיו לסרסיי. נד סטארק חוזר לווינטרפל מהמלחמה הזאת עם ילד ממזר, ג'ון סנואו, שחור שיער באופן בולט מאד. שאר בני סטארק עם שיער חום מובחן. נד סטארק לא מדבר אף פעם על אמו של ג'ון, והילד הוא כאילו בנו של נד, למרות שבגידה באשתו היא לחלוטין דבר שמנוגד לערכיו ולאופיו. לדעתי לדעתי, יכול להיות שג'ון סנואו הוא הבן של רוברט בראת'יאון ואלנה סטארק, שיתכן ונשמר כסוד, וכיוון שהוא נולד לפני נישואיו של רוברט, זה הופך אותו לבן הבכור והלגיטמי שלו, וליורש הכתר החוקי של ווסטרוז.

עכשיו, מהיכרותי עם הסדרה מדובר בשטויות גמורות כיוון ששום דבר לא צפוי - אבל הייתי חייב לחלוק.

דיון (23)