ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

that's what we're talking about! ברוכה השבה ~sp~

מאת: מיקה
פורסם בתאריך: 09/07/2013

כבר בפרק הקודם היו לזה ניצנים, אבל לא היה לי יותר מדי כוח להרחיב עליו במלים. יותר מהכל, בפרק הקודם, תפס אותי הענין של ביל מגלה על הילדות של אנדי בלפלור. אבל הפרק הזה, הו הפרק הזה עליו אני הולכת לדבר.
איי קראמבה, ככה מספרים לי סיפור מעניין!

בואו נתחיל מהעובדה שאכן, ספייקי היקר, פישלת נמרצות בשפיטתך המאוד מצחיקה אך לא רלוונטית של מה שקרה. הבחור החדש הוא ממש לא מה שחשבת, ובטח לא חלופה ראויה לבנזוג לסוקי. כי הוא ערפד. ולא סתם ערפד - הוא וורלו בכבודו ובעצמו!
כשהוא פתאום נגס לעצמו בזרוע והשקה את ג'ייסון, הייתי בהלם.
מה נסגר? הרי ראינו אותו מסתובב חופשי ביום. והוא קורא מחשבות, לעזאזל!
המחשבה על פיה שעורפדה לרגע לא עלתה במוחי. הגילוי שהוא לא סתם עורפד, אלא על ידי לילית? וואו, סחתיקה. ברגע הראשון האמת היא שחשבתי שאולי פיה אחת שכבה עם ערפד איכשהו וילדה לו ילדים (או ילד) - אבל הגילוי שזה היה דרך לילית, חלק מהמאסטר פלאן שלה - זה היה מרגש.
לראות את האביר האמיץ של ליידי נץ אוכל אותה ואז מושלך להשד-יודע-איפה, זה כאב, ללא ספק. גם הרגע שבו ג'ייסון המגלומר נפרד מסבא שלו היה עשוי לעילא. ואפרופו עשויים לעילא - כל הקטע עם אריק ובת המושל, ווילה, היה נפלא.כולל את הרגע שבו היא מגיעה לבקר את אבא שלה. את ההתערבות של שרה ניולין המעאפנה קצת פחות אהבתי, גם את עצם העובדה שהיא שם. אבל בגדול, החלק הזה של העלילה היה נפלא למדי. חבל שלא נתנו לזה יותר עומק אמיתי.
סינתוז דם הפיות מסקרן אף הוא. אני קצת מופתעת שארבע הבנות של אנדי לא השתמשו בידי המיקרוגל שלהן על ג'סיקה. בחיי שהופתעתי שהן היו מוטלות על הרצפה ולא היא. הרי ראינו אותן מתאמנות בזיפזופ צפרדעים בפרק שעבר. אבל בגדול, אני מאוד אוהבת את ג'סיקה ובגללה גם את יחסי ג'סיקה/ ביל, אז הכל בסדר. כשהיא אמרה לו "פחדתי ממך, שאתה תעשה את זה, ובסוף זו הייתי אני. בבקשה תגיד לי שהן חיות, בבקשה!" זה היה מקסים גם כן. בכלל, פרק עמוס רגעים טובים.
גם בין סאם ולאפייט היו אחלה קטעים. שניהם שחקנים נהדרים. ופאם וטארה גם כן עושות עבודה נהדרת.
רק חבל לי קצת על מה שקרה לאחות של אריק. מקווה שהיא תשוב לחיקנו.
וגם סבא פיה.

ומה אתם חשבתם על הטוויסט שבן הוא בעצם וורלו?
ועל הפרק בכלליות?

דיון (6)