ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

אהבה מלידה-סיימתי את העונה ה-3:..(

מאת: דני
פורסם בתאריך: 20/07/2013

זהו, אין עוד פרקים להמשיך...:..(
התרגלתי כבר שאחרי כל "תאווה" לעוד פרק-יש לי עוד כמה בקנה, אבל זהו...צריך לחכות חודש עכשיו עד שHOT יביאו את העונה ה-4(ומזל שמדובר בתקופה קצרה שכזו).

הגעתי עם חששות לעונה ה-3, היות ומישהי בפורום אחר כתבה שלטעמה העונה הזו הייתה הכי פחות טובה מבין כולן...
חששתי כבר שהרמה של הסדרה תרד והיא תאבד את קסמה...אבל לא!
לטעמי העונה הייתה מוצלחת למדיי ולא נפלה בכלל מעונותייה הקודמות!love!
מערכת היחסים עם פטריק, הפרידה הדרמתית והכואבת שלהם:..(, הלידה של אלפי (איך מתעללים בו, מסכן!! גם מחלה הפילו עליו עכשיו?)...
היו הרבה רגעים מרגשים העונה, ויותר מכל שמחתי שסיימו את העונה עם טעם מתוק בפה-היום הולדת של נינה, ההתבשרות שהיא בהיריון, והכי חשוב-נינה ופטריק חזרו זה לזו!! הייתי מאוד מעריך אם הם היו מקיימים שיחה על פשר ההסתגרות שלו...הרי זו הסיבה שבגללה הם נפרדו. גם הייתה את הסצינה באחד הפרקים הראשונים שהוא הסתגר בחדר במוטל ולא הסביר לה למה...ואני לא חושב שזה קשור רק לתינוק שלו שמת.
אני בספק אם ידונו בכך בעונה הבאה...

הדבר אולי שהכי "עיצבן" אותי העונה/הקו שלא הכי אהבתי זה...מה שעשו למיק ולבילי:-` משהו ביניהם "נשבר" לדעתי עם ההצטרפות של הזמרת ההיא...
אומנם לא קרה ביניהם משהו ממשי, מאוד נזהרו עם קו העלילה הזה(מזלם!)...ואפשר לומר שסוף העונה ה-3 מסתיים טוב בהקשר שלהם(היא סומכת עליו ונותנת לו לצאת לסיבוב ההופעות), אבל מרגיש לי שמשהו באהבה הגדולה שלהם נשבר...אני מאוד מקווה שהמצב ישתפר בעונה הבאה, ושיחזרו לנסות להביא ילד~!~

צופים וצופות השמיעו קול!!;-)
ואני בציפייה כבר לעונה ה-4 ומתחמק מכל ספויילר אפשרי, מה שכן נתקלתי בטיזר מסקרן בפייסבוק שבאחד הפרקים הולך להיות רצף של שוקים8-*

דיון (6)