ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

מחשבות על 6X06 ~sp~

מאת: ArielC
פורסם בתאריך: 22/07/2013

~sp~

שוב, וואו. פרק נגמר ואני עם "וואו". זה בקושי קרה לי בעונה שעברה. אז מה היה לנו?

- טרי הולך לעולמו. למען האמת, בואו נודה בזה - הוא היה דמות מיותרת שלא תרמה יותר מדי וכבר לא נשאר ממש מה לעשות איתה. ללא כריזמה, ללא מנוע עלילתי מספיק חזק (מה שצורם במיוחד בהשוואה לקווי העלילה האחרים העונה). סתם עוד אחד שנשאר שם. מצד שני, אפשר לומר את זה גם על אלסיד או לפאייט, ולא הייתי רוצה שהם ימותו (טוב, אלסיד אולי כן. משהו בפוזת ה"פאק מאסטר" והעיניים הבוהקות כבר כל כך מוצה. אבל לפאייט חמוד ועדיין יש לדמות שלו פוטנציאל).

- אחרי שהערפדים דרשו את ראשו של המושל, ביל סיפק אותו - מילולית. יש לי רגשות מעורבים: מצד אחד, המושל לא היה דמות מרתקת או עמוקה במיוחד (טוב, רק לא מרתקת. כאילו יש דמויות עמוקות במיוחד בסדרה). מצד שני, בתור רשע תורן הוא עשה את העבודה לא רע. משהו בסיפור שלו ושל בתו המעורפדת מרגיש לי קצת מפוספס, וזה בעיקר מזכיר לי את "הרשות" מהעונה שעברה - ברגע שהורגים את הראש/ים, כבר אין כל כך מול מי לעבוד.

- בילית' - טוב, מיצינו את הקטע של "יש לו כוחות מיוחדים והוא כל פעם עושה טריקים מפתיעים". לא הגיע הזמן לתפנית עלילתית קצת יותר מעניינת?

- ג'סיקה והערפד החתיך - "אני ערפד, לא אנס" - האמת, יצא חמוד לאללה. אני מקווה שמבשלים סיפור טוב איתו, כי הוא נראה כמו דמות מעניינת. אם היינו משטחים את אנג'ל לכדי בלונדי טוב לב ללא עבר ופחות 30 ק"ג, ומעמידים אותו באותה סיטואציה, יש מצב שזה בדיוק מה שהיינו מקבלים.

סה"כ, אני לא מאוכזב העונה. אולי כי הדבר הכי רומנטי שחוויתי ביום האהבה היה הסצינה האחרונה של וורלו וסוקי (פתט, ידוע). אוהב את העובדה שבכל פרק קורה לפחות אירוע אחד שמקפיץ אותי מהמיטה בהפתעה. קשה להאמין שעוד חודש זה כבר נגמר. מקווה שהעלילה תמשיך לרתק:)

דיון (8)