ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

(ספ' 17) הדרמה

מאת: lotr
פורסם בתאריך: 04/08/2013

חזרה לעצמה בשני הפרקים האחרונים ייאי! שני הפרקים היו מעולים אבל כ'כ שונים אחד מהשני אז אני אתייחס אליהם בנפרד..

הייתי במתח כל הפרק (כמעט) אהבתי את הצורה שבה הם חזרו בזמן להראות את הצד של הי-סונג עד שהיא הגיעה לאיפה שגון-גוק היה. בגלל שכבר ראינו שסו-הא מבקש מגון-גוק לשמוע אם הי-סונג עוד חיה בשיחת הטלפון שלה איתו, כ'כ רציתי שהיא תבקש גם הוכחה למרות שידעתי שהיא לא ביקשה ממנו, הרי היא בכל זאת הגיעה אליו..

כל הסיפור של גון-גוק, אני לא יודעת אם אני שמחה שהוא לא באמת שטחי אלא מורכב ואני בהחלט יכולה להבין את הכעס שיש בו (הרגשתי רע עם עצמי שהצטערתי בשבילו, למרות שהייתי בטוחה שאני לא אצטער בשבילו..) בכל זאת זה היה מעניין והועבר בצורה שוברת לב (הפלאש-בק לבית החולים).

הסצנה בין סו-הא לגון-גוק על הגג הייתה פשוט מעולה (היא הזכירה לי קצת את הסצנה הקודמת שלהם במזח שהייתה מצמררת). אמנם לא חשבתי לרגע שהוא באמת הרג את הי-סונג (עוד לפני שהראו שהיא חיה) אבל באמת חששתי מהתגובה של סו-הא. כשהוא אמר לו שהוא מבין שהיא חיה והוא לא יהרוג אותו אפילו אם היא לא פשוט נשמתי לרווחה..

הדבר שממש אהבתי הפרק בהתנהלות של סו-הא זה שהוא התקשר לעוד צ'ה וביקש ממנו עזרה ולא הלך לשם לבד, זה מראה עד כמה גדול התהליך שהוא עבר ועד כמה הוא התבגר לאורך הסדרה.

דיון (3)