ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

(ספ' 18) אחרי

מאת: lotr
פורסם בתאריך: 04/08/2013

שפרק 17 נגמר קצת חששתי לראות את הפרק האחרון כי פחדתי שהם יחזרו על דברים שכבר התעסקו בהם (כל הסיפור שסו-הא דקר את הי-סונג וכו'..) אבל למרות שזה היה חלק נכבד מהפרק (נראה לי יותר בערך חצי מהפרק) הצורה שבה הראו לנו את התפתחות הדמויות באמצעות זה הייתי פשוט מספקת. (ובכלל כל הפרק עסק בכך..) וחוצמזה, סופסוף הי-סונג קיבלה הצצה למחשבות של סו-הא!

דווקא בסוף חיבבתי הפרק את הדמות של עו'ד צ'ה, הוא הצליח לגרום לגון-גוק להודות בכך שהוא התחיל את כל הסיפור ושהוא מתנצל וכו' ועוד יותר שמחתי שהוא אמר לו בסוף שזה לא ישנה כלום אם הוא מתנצל וזה לא מוריד מהחומרה של הדברים שהוא עשה אבל בניגוד לאבא של דו-יון, שלא מבין מה הטעויות שלו ולא מודה ולכן הוא נשאר בסוף לבד.

הסוף של הפרק היה פשוט מתוק, פשוט היה כיף לראות איך כולם ממשיכים בחייהם. המחשבות של הי-סונג וסו-הא אחד על השני פשוט הצחיקו אותי.

מאוד אהבתי את הדרך שבה הפרק נגמר- הריאיון של סו-הא ומה שהוא למד מכל אחד מהדמויות: עו'ד צ'ה- איך להתנהג כמבוגר, דו-יון- הכוח של לדעת להכיר בטעות שלך ולקחת על זה אחריות, מין-גוק- באיזה דרך לא ללכת וכמובן הי-סונג שממנה הוא למד כמה זה מרגיש טוב להגן על מישהו וכמה חשוב להקשיב לאנשים.
הסיום הזה פשוט נותן תחושה אופטימית באופן כללי לגבי הדרמה ובכלל.
וכמובן שבסוף אנחנו זוכים לראות את סו-הא במדים.. :)

באופן כללי-
אני מוצאת את התמות (themes) שהדרמה עסקה בהם והצורה שהדברים נידונו מאוד מעניינות. כל העיסוק באמת ושקר, הבחירות השונות שאדם יכול לעשות וההשלכות של זה על חייו, הצורך לנקום וגם מה מבדיל אותך ממי שפגע בך אם אתה הופך להיות כמוהו.

הכתיבה הייתה ממש טובה ברוב הפרקים והדמויות הרגישו שלמות והתפתחו בצורה מרתקת בעייני.

לדרמה היו כמה פגמים (אני מאשימה בעיקר את התוספת של שני הפרקים למרות שגם לפניהם היו דברים שהייתי משנה..) אבל באופן כללי ממש נהניתי מהצפייה לאורך כל הדרך ואני ממש שמחה שהתחלתי לראות אותה למרות ההיסוס בהתחלה..

אני תוהה לעצמי כמה זמן יעבור עד שאני אראה את כולה מההתחלה (יש לי נטייה לראות דברים שאני אוהבת לפחות פעמיים, ואני מאמינה שלא יעבור הרבה זמן עם הדרמה הזאת.. והאם יהיו לי תובנות חדשות אחרי שאני יודעת את כל הסיפור..

(דרך אגב, היה ממש נחמד לכתוב כאן אחרי הצפייה בפרקים, אף פעם לא "צפיתי עם עוד מישהו" בדרמה קוריאנית וזה היה ממש דבר מרענן והוסיף לחווית הצפייה..)

דיון (3)