ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

שבועיים - פרק ראשון- ספוילרים כמובן

מאת: אורלי
פורסם בתאריך: 09/08/2013

אחרי שהחלטנו על הצפייה המשותפת בסדרה הזו, אני מודה שקצת חששתי מהצפייה כי "בין כלב לזאב" הראשונה של ג'ונקי שראיתי לא הייתה מהסדרות החביבות עליי, ואילג'ימה גם היא הפגינה יותר פוטנציאל מאשר ביצוע בעיניי. אבל אני מודה שהפרק הראשון הפתיע אותי מאוד לטובה.

נתחיל דווקא ברבע השעה הראשון של הפרק שהיה קצת בעייתי בעיניי גם בכך שהזכיר לי מאוד את ההתחלה של בין כלב לזאב (תחושה של זורקים אותך לאמצע הסדרה בלי הכנה מוקדמת ורדיפה ותאונת דרכים, לפחות הפעם מסוף הפרק אני מבינה שלא ימשכו את רגע ההתחלה הזה על מחצית הסדרה, אלא יגיעו אליו מהר יותר)
וגם בכך שהעלה בי שוב שתי תהיות לגבי העם הקוריאני- האחת מה מצב הביטחון בדרכים שלהם, כי אני מודה שקשה מאוד למצוא סדרות קוריאניות שאין בהן תאונות דרכים.
והשנייה מי הן כל אותן נשים ששוכרות את שירותי הג'יגולו בקוריאה (איך אומרים ג'יגולו ברבים?) כל הזמן (זה הרבה יותר נפוץ בסדרות קוריאניות מאשר בסדרות מארצות מוצא אחרות) . ואיך זה שאין להן פעם זכר כשמגיעים לדמויות הראשיות שכל כך רבות מהן הן מהסוג של "לא התנשקה אף פעם", איך זה שיש כל כך הרבה נשים משני הסוגים האלה בקוריאה?
אבל אז בדקה ה15 הפציעה על המסך הדמות הנשית הראשית שאני עדיין לא זוכרת את שמה, שלא שייכת לאף אחד מהקצוות שתיארתי, ומאותו הרגע, הפרק השתדרג בעיניי, עם הגילוי על הבת של טה -סאן (שם נורא נפוץ בקוריאה בסדרות לא?) שצריכה השתלה כדי להתמודד עם הלוקמיה שלה, ועם כמה דמויות שמאוד קל לחבב ממבט ראשון, תוך כדי שבמקביל אנו מקבלים את השתלשלות ההפללה של טה סאן וכבר הוא הופך בעינינו מאידיוט חסר תועלת למישהו שאנחנו בצד שלו.
בהחלט מעורר עניין לקראת הפרק השני.

דיון (4)