ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

המלצות צפייה קלילות לקיץ

מאת: ספייקי
פורסם בתאריך: 18/08/2013

מכיוון שקיץ, מרבית הסדרות ה"רציניות" בפגרה והכל חם, דביק ונוזל, אפשר לפתוח פה שירשור המלצות "קייציות":

יש לי כמה גילטי-פלז'רז משלי שגיליתי הקיץ, אבל אני לא יודע עד כמה רובכם תתחברו אליהן. בואו ננסה:

הראשון הוא מיני סדרה חביבה כבת 7 פרקים ששודרה ב"דיסקאברי" בשם: Naked and Afraid. מדובר בתיעוד דיי מרתק של זוגות המורכבים מגבר ואישה שאינם מכירים אחד את השנייה ומשוחררים מרצונם לשרוד באזורים אקזוטיים נידחים בעולם (כל פרק במקום אחר) במשך 21 יום כשהם... ניחשתם - עירומים כביום היוולדם! הרעיון הוא להראות שניתן "להשתחרר" מסממנים מערביים, ולהתגבר על המבוכה שבעירום כאשר נמצאים במצב של הישרדות או מצוקה. לא מדובר בגילוי שירטיט לרובנו את אמות הסיפים, אבל התנאים בהם הצוות צריך לשרוד, ללא מזון, ללא מים וללא.. כלום בעצם.. הם קשים ולעיתים מסמרי שיער. אז כן, לא מדובר באנשים פשוטים כמוני וכמו רובכם (אני מניח, לא באמת מכיר אתכם), אלא באנשים בעלי ניסיון וכישורי הישרדות מוכחים, שמתעסקים ומלמדים הישרדות בתנאי שטח, כאלה שהשטח הוא בדמם, וגם עם כל הכישורים הנדרשים - אלה חווים חוויה קשה, מרתקת, מדהימה ומטלטלת.
מאוד מומלץ בייחוד כשהלחות עולה, הטמפ' מטפסות ונדמה לנו שלא יכול להיות גרוע יותר, לצפות באנשים שסובלים מטמפ' גבוהות יותר, לחות חדה יותר, רעב, מחלות ונחשים. למה? כי אנחנו בהמות מציצניות וטוב לנו.

Naked and Afraid

דיון (3)