ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

רגע, מה? (ספויילרים לפרק 7)

מאת: mipmip
פורסם בתאריך: 27/08/2013

טוב, הפרק אתמול הצליח לבלבל אותי לחלוטין.

ממש התאמצו לבנות את זה כך שהטעות שלהם תהיה הגיונית, אבל כמה דברים לא התחברו לי.
א. אז איך סיירוס ווסט קשור לעניין? מאיפה הוא קיבל ולמה הוא נתן את הטיפ הזה שהתחיל את שרשרת האירועים?
ב. ופתאום ליאונה מאוהבת בחבר'ה שעד לפני רגע היא רצתה לפטר? הייתי מבינה אם הסיבה היתה עניין של עקרון (היא לא חושבת שצריך לשלם לאדיוט שפברק סרט והתפטרות שלהם היא כהודאה שזה לא רק אשמתו וזה עלול לפגוע לה בסיכוי במשפט), אבל פתאום היא מאוהבת בהם ורוצה בטובתם? מאיפה זה הגיע?
ג. ואיך זה יכול להיות שהם מדברים איתה על זה חודשיים אחרי המקרה? פשלה בסדר גודל הזה? איך הם לא דיברו איתה באותו היום שזה קרה?
ד. הסצינה של צ'רלי בחניון היתה נוראית וחסרת כל אמינות מהשנייה הראשונה - הסטירה הפכה אותה למגוחכת לחלוטין.
ה. ולמה מגי עדיין בלונדינית? מתי למען השם היא הולכת להסתפר???

ובצד השני - העשרה רפרנסים למשחק כדורסל בשני הפרקים האחרונים + ההסבר המפורט של וויל בתחילת הפרק על השעונים במשחקים השונים לא היו מספיק בשביל לרמוז שזה מה שהוך לדפוק את ההקלטה? צריך עוד 3 (!!!) פעמים להראות את השעון המטופש של וויל כדי שזה יקלט? (פעם אחת כשהוא מגיע עם השעון והיא אומרת לו אח"כ, פעם שנייה כשהוא מסביר לה על השעון ופעם שלישית כשהיא באמת מתחילה לחשוב על זה).
אני לא אגיד שזה היה ברור ברגע שצילמו עם המשחק כדורסל ברקע, (למרות שהיתה כל כך הרבה התעסקות עם זה שהיה ברור זה הולך להיות חשוב) אבל ברגע שוויל נתן את הנאום המטופש על השעונים השונים במשחקי ספורט כבר היתה תחושה של "נו!!!! תגיעו לשם כבר!!! למה לוקח לכם כל כך הרבה זמן".

והקטע הכי מצחיק, שלמרות כל זאת - מאוד נהניתי מהפרקים האחרונים. רק שיפסיק להתייחס לצופים שלו כאילו הם ממש סתומים ולהסביר כל צעד שהוא עושה שלוש פעמים - ואז זו תהיה באמת סדרה טובה.

דיון (4)