ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

הכוכב הבא - ביקורת

מאת: חיימון
פורסם בתאריך: 18/09/2013

קודם כל אומנם סדרה חדשה, אבל איך אי אפשר לקשר בפורום לסדרה הכוכב הבא? אני מקווה שאת X FACTOR ישראל הכנסתם כבר גם כן.

ועכשיו לביקורת,
אני צפיתי בסדרה באיחור של יום , מה שאולי קצת מוציא מהתוכנית את העוקץ שלה.
אבל הנה הרשמים שלי:
קודם כל זה אחלה של הרמת כפפה ליותר אינטרקציה עם הצופים בבית, אבל משום מה משהו לא המריא לי בהפקה... אפשר לומר שחוץ מהאפליקציה והמסך כל השאר נראה דיי לא סגור על עצמו בלי שואו. או יותר נכון חיקוי של שואו.
זה התחיל בכך שהשידור הוא חי ולכן נאלצנו להתמודד עם הרבה רגעי שתיקה כאשר אסי שואל את המתמודדים שאלות ... זה המשיך עם הניסיון להציג דלת כחולה ואדומה שאם לא שמתם לב החליטו להעלם לטובת אוירת אודישן בית קפה מידי פעם.
המד הצבעות הזה מרגיש כמו אחוזי טעינה של הורדת שיר שאתה רק רוצה שיגמר כבר ולכן הכל נראה מאד איטי ולא תורם להרגשה של לנסות להתחבר לשיר.
הרעיון היפה של תמונות האנשים שמצביעים מתפספס כי בתכלס רק המתמודד ומי שבאולפן רואה את הפנים. אבל זו עדין תפאורה מגניבה ועדיפה ...
אבל את הביקורת הכי גדולה אני שומר לצורת הצילום שמזכירה את אקס פקטור , כל פעם שראיתי את הצילום ליד המראה אחרי איפור קיבלתי פלאש בקים, או בכניסה של השופטים למתחם ... בקיצור מאד חיקויי... רגע ושכחנו את החיקוי הכי גדול כי אם לאקס פקטור יש בר אז חייבים את אסתי כנגדה... אז זהו שלא! יתכן ואני אפול כפי שחשבתי בעבר על אסי אבל במקרה הזה נראה לי שאסתי לא מתאימה להנחייה אין לה כריזמה. אולי כי היא היתה לחוצה ועדין לא השתחררה אבל מצטער טלויזיה זה לא כמו צילומי דוגמנות... אסתי את יפיפיה אבל משהו שם לא הקליק.

מה שכן הקליק זה רני רהב הוא מבחינתי גנב את השואו של הכוכב הבא , הכי לא צפוי אבל באמת הוא הרגיש לי הכי נכון ותורם לחיות של התוכנית.

עוד נצפו רגעי AWKWARD נוראיים בין אסי למתמודדים שלא עברו, מוזיקת רקע לא מתאימה, ואסתי אחת שמנסה להביע התפעלות מכמות המצביעים בשבירת שיא בקריאה הכי לא מקצועית מטלפרומפטר.

יאמר לזכות התוכנית שיש פוטנציאל ,מרגישים את זה, אבל זה עדין לא שם.

דיון (0)