ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

3 I Need Romance - פרקים 1-2

מאת: danarod
פורסם בתאריך: 21/01/2014

אז בגדול זו קומדיה רומנטית כייפית ומתוקתקת שמשאירה טעם של עוד. 45 דקות תואמות היטב את טווח הקשב והריכוז שלי בימים אלה :)

אני מודה שהדמות של קים סו-יון קצת עצבנה אותי בהתחלה. זו לא דמות מתוקה שאמורים לחבב ממבט ראשון, אבל ככל שמכירים אותה יותר ונחשפים לרקע שלה, אפשר להבין אותה יותר. אהבתי את הקטע שבו היא מזמינה גלידה בסטייל אחרי שבנזוגה מודיע לה שהגיע הזמן להיפרד, וגם מוסיפה עוד לקח חשוב לאוסף: לצאת מהמסעדה ראשונה אחרי הפרידה, כדי שלא תצטרך לשלם את החשבון בפעם הבאה.

קטע שממש לא אהבתי: הגיבורה ויריבתה פוצחות בקרב סטירות ומשיכת שערות שמזכיר לי את הימים הרעים של "שושלת". אבל מילא, נסלח להם על הקטע הלא נעים ולא פוטוגני הזה.

יש לגיבורה הזו מצעד אקסים מעניין, עם הופעות אורח של אלכס ("פסטה"), ג'ו סאנג-ווק (Giant) ועוד. אבל נראה שהבחורים השווים באמת שייכים להווה ולעתיד של הגיבורה, בדמות הבוס החתיך בגילומו של Namgoong Min (שזכור לי לטובה מ"Can you hear my heart"), וכמובן הבטטה המתוקה בגילומו של סונג ג'ון המוכשר. הוא ממש מאמי כאן ונכון לעכשיו הוא הדמות שאני הכי מחבבת בסדרה. אני נהנית גם מהקטעים שלהם בתור ילדים.

מקווה שהתרגום לעברית יהיה מהיר. כבר ספיילרתי קלות את פרק 3 עם הסקירה של דרמבינס... נראה שבסדרה הזו לא יחסרו לנו נשיקות :)

דיון (29)