ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

קצה האגם. וואו8-*8-* מישהו צפה?

מאת: דני
פורסם בתאריך: 02/02/2014

אין סיכוי שלא צפיתם במיני-סדרה המשובחת הזאת...ואם העזתם שלא, בתור חובבי טלויזיה -מחובתכם לרוץ ולהשלים!!
מיני-סדרה בת 6 פרקים שזכתה בפרסים ובשבחים רבים, קו-פרודוקציה של ארה"ב עם בריטניה וניו-זילנד(וצולמה שם).
סדרה מרתקת, מותחת, כואבת...פשוט להתרחק מכל פרט עלילתי עד לצפייה בסדרה.
קיימת בHOT VOD בחינם.

-מי שלא צפה בסדרה, לא לקרוא מכאן-
~sp~
לקח לי כ-2 פרקים להיסחף לסדרה, וכשזה קרה-רותקתי למסך והתקשתי להפסיק לצפות מחד, ולהגיע לפרק האחרון מאידך
נושא הסדרה הכאוב משתלב בצורה מדהימה עם האפלוליות, הקור והנופים המרהיבים של ניו-זילנד
הסדרה מעמידה במרכז את הסיפור של טוי, ילדה בת 12 שנכנסת להיריון...כאילו לא די במתח סביב זהות האנס, היא נעלמת לפתע פתאום מה שעוד יותר מגביר את מפלס הלחץ.
במקביל מתפתח קו עלילה על החוקרת, שעם הזמן מתגלה שגם היא עברה אונס בילדותה, מה שמסביר את מידת ההזדהות שלה עם המקרה...עוד סיפור מעניין.
עם כל המתח מהלו לנו גם סיפור אהבה יפה בינה לבין חבר מהעבר...סיפור מקסים שנגדע ברגע שמתגלה שהם אחים חורגים כ"כ טרגי ונורא שהחוקרת פשוט מאבדת כל ערך לחיים...היה כואב לראות את זה ואם בהתחלה היה ניתן לחשוב שהשחקנית הראשית(אליזבת' מוס) די פריג'ידית כזאת, אז ברגע זה וככל שהפרקים התקדמו-התברר שזהו איכותה כשחקנית היא זכתה בחסד בפרס השחקנית הטובה ביותר בטקס פרסי גלובוס הזהב.

עוד סצינה מזעזעת שזכורה לי הייתה כשהילד השתקן נפל מהצוק ומת וואו איך צילמו דבר כזה?
היה לי חשד עוד מההתחלה שהאבא הוא זה שאנס את טוי...ואז מגיע הטוויסט בסוף שאם הבנתי נכון אז פקד המשטרה היה מסמם קטינים ומצלם אותם נאנסים? ייתכן אז שטוי בכלל לא בהיריון מהאבא, אלא מהפקד/מאחד מהאנשים שיקיימו איתה יחסים מצולמים?
זה לא מסתדר לי עם העובדה שכשהפקד מסר לחוקרת את תוצאות הDNA אז הוא שיקר בנוגע לזהות האב, אך דבר אמת כשבישר לה שהם לא אחים חורגים?(הרי יש לו אינטרס רומנטי בה, אז...מוזר)
גם לסוף שמרו איזו הפתעה...איזו דרך גאונית לסיים את הסדרה!

נותר בי חשק לצפות בסדרה שוב והפעם עם תשומת לב לפרטים הקטנים, אחרי שכבר ידועים מראש הטוויסטים והגילויים...כנראה שאצפה בה בעוד כמה חודשים
ומעניין אותי לקרוא חוות דעת על הסדרה אז מי שצפה-מוזמן להגיב וגם אחפש בגוגל ביקורות
~.sp~

דיון (1)