ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

פרק 9 (ספויילר) I Need Romance 3

מאת: רמונה
פורסם בתאריך: 15/02/2014

טוב, החלטתי לא לחכות לתרגום העברי ולצפות בפרק (האמת שעיניין התרגום פחות מפריע, יותר איכות הצפיה).

אז כמה מחשבות בנושא:

אז אחרי שטה יון (רובוט סונבה) התגלה כדושבאג בפרק 8, צר לי לומר שהוא לא ממש משתפר בפרק 9, רק הנוכחות שלו דלילה יותר. להלן רשימת חטאיו (זהירות! ארוך!):

פרק 8:
1. התייחסות ג'נטלמנית רק כלפי סה-ריונג (כסא, מעיל) והתעלמות מש"ש משל הייתה כסא בעצמה שצריך להזיז לכבוד הגברת.
2. הביך אותה בקטע של השמלה (כאילו ש"ש לא רצתה להוריד מעיל רק בגלל שהיא לובשת שמלה זהה לזו של צרתה).
3. השאיר אותה ברחוב בלי טרמפ הביתה, למרות שהוא ידע שהיא חונה במשרד ולמרות שהם גרים באותו קומפלקס, ולקח איתו את הסטייליסטית הביצ'ית.
4. לקח את ש"ש למחזמר רק כדי לפגוע בסטייליסטית.
פרק 9:
5. אחרי מה שעולל בסעיף 4 (לזכותו יאמר שהודה לפניה בכך) הוא הטריד אותה בטלפון כדי שתעבוד.
6. כשאלן ג'ו בטטה אמר לו שהיא בכתה כשהיא חזרה מה"בילוי" איתו, הוא הביך אותה כששאל אותה על זה ישירות, וכשהיא אמרה לו מה לאכול נגד צרבת שאל אותה אם היא מחבבת אותו, אבל בקטע נאחסי, לא בקטע פלרטטני.

אני מאוד מקווה שיתקן את דרכיו בפרק הבא. אגב, למרות שהוא בהחלט בחור נאה, הוא לא מתחבר לי עם ש"ש, הוא נראה נערי מידי ולא מספיק גברי, אם כבר המראה הנערי, אני בעד אלן ג'ו בטטה.

פתאום חשבתי לי, שבכל הסדרות שיצא לי לראות של קים סו יון היא בהתחלה מתאהבת במישהו שהוא סונבה שלה, מישהו שלא מעוניין בה בכלל ותקוע על מישהי אחרת מעברו. בד"ר צ'אמפ זה היה הדוקטור (הכי הבנתי אותה, אום טה-וונג) שהיה מאוהב באקסית המפוצלחת שלו ובנסיכה התובעת זה התובע המסוקס שעדיין שומר אמונים לדמותה של אישתו המתה.

באשר לש"ש, עדיין יש לי בעיות עם הדמות שלה. אני לא מבינה איך הילדה הפכה להיות האישה שאנחנו רואים, זה לא מסתדר לי. אז אם קודם יכולתי לסספנד את זה כזכרונות של אלן ג'ו בטטה שייפה את המציאות, אז בקטע עם הג'ירפה אלו הזיכרונות שלה. כל הקטע הזה שהיא לא מסוגלת להיות אמפתית לאנשים ופתאום לומדת פשוט לא מחליק לי בגרון.

חזרה לפרק: כשהסטייליסטית החליטה להיות חברה של ש"ש כדי לנטרל אותה, התעצבנתי על ש"ש שישר הושיטה לה את ידה. אני מבינה למה זה טוב בשביל האוירה בעבודה והכל, אבל עדיין, הפריע לי שהיא הייתה מוכנה לפתוח דף חדש כ"כ בקלות אחרי כל הדם הרע שעבר בינהן והתבאסתי בשבילה כי חשבתי שהנה, היא שוב תפגע. בסוף הפרק, כשהתברר שזה לא עצר אותה מלהתחיל עם רובוט סונבה ושהיא אמרה לאלן ג'ו בטטה שהיא מבינה שזה היה מהלך טקטי של הסטייליסטית והיא החליטה לנצל אותו לטובתה - שמחתי. פעם ראשונה שלא הסכמתי עם אלן ג'ו בטטה. זה לא עושה אותה גרועה יותר מהסטייליסטית בעיני כי עם אנשים כאלו צריך להתנהל בדיוק ככה. אני לא הייתי מסוגלת להתנהג ככה במקומה אבל אני מצדיעה לאלו שכן. להיות צבועים ומחושבים כמו הסטייליסטית זה פויה, אבל הצבוע לצבוע - פטור. יתרה על כך, הרגשתי חוסר נוחות כשהיא הלכה להתחיל עם רובוט סונבה (למרות שהיא חיבבה אותו עוד לפני שסה ריונג חזרה לחייה וזו זכותה) אבל מכיוון שהיא הייתה מודעת למהלך של סה ריונג אז אין פה בגידה בחברות כי היא לרגע לא האמינה לחברות הזו.

אני חושבת שאלן ג'ו בחור ממש טוב ומוסרי והכל, אבל לא צריך להגזים, בפרט שהוא ידע על המזימה של סה ריונג ואני לא בטוחה שהוא היה צריך לשתוק על זה ולא לספר לש"ש. ולא הבנתי למה בנאדם שעושה דברים רעים ומודע לזה שהוא רע עדיף על בנאדם שעושה דברים רעים ולא מודע. כלומר, הראשון לפחות לא צבוע, אבל גם אין לו תקנה, השני יכול לעצבן הרבה יותר, אם הוא מהזן המתחסד והצדקן (וש"ש היא לא כזו) אבל אפשר עוד לגרום לו להבין שהוא מתנהל בצורה שגויה (לפחות לאלו שאינם צדיקים בעיני עצמם, שזה זן איום, אבל כאמור, זה לא המקרה של ש"ש).

אני קצת חוששת לרומן של ש"ש ואלן ג'ו בטטה, מאוד נעים לה איתו והם יותר כמו שני אחים מאשר נאהבים. אני מקווה שהוא יהיה קצת פחות בטטה ויותר אלן ג'ו בפרקים הבאים ויתחיל להזיז עיניניים, אבל קודם היא צריכה לרדת מעיניין הדושבאג הזה, רובוט סונבה.

ולסיום, לא הבנתי בדיוק מה נסגר עם החבר של הי-ג'ה (הסטאז'רית הצעירה) ולמה החבר שלו התכוון בזה שהוא לא עזב את טוקיו בגלל החברה שלו. ובאשר לוו-יאנג (הסטז'אר הצעיר), לקנות תחבושות היגיוניות וגרביונים מיוזמתך האישית לקולגות שלו זה פשוט... טו מאץ'.

דיון (28)