ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

אף מילה על הפינאלה של איך פגשתי את אמא? (ספויילרים)

מאת: ענבל
פורסם בתאריך: 03/04/2014

למרות שלפחות שתי העונות האחרונות היו פחות טובות משמעותית, המשכתי להקליט ולצפות. ככה זה, צריך חומר צפיה נוח לערבים בודדים.
בסה"כ נהניתי מאד מהסוף. אני אוהבת שסוגרים לי את הסיפור, וכאן היתה סגירה מצויינת. מאד דומה (להבדיל אלפי הבדלות) לסגירה של מתחת לאדמה ז"ל. הראו לנו מה קרה עם כל אחד במהלך השנים שאחרי, ובניגוד למה שקרה בעונות האחרונות, שבהן השטיחו את הדמויות ונגררו לקווי עלילה לא ריאליים, הכל היה הגיוני:
ההתעקשות של לילי להישאר ביחד והחיים האמיתיים שהשפיעו על זה, ממש כמו בחיים האמיתיים באמת.
הפרידה של רובין ושל ברני היתה בוגרת והתאימה לדמויות.
ההתרחקות של רובין, והאמירה המאד חדה שלה בעניין "הקבוצה" והשייכות או חוסר השייכות שלה אליה. סוף סוף היתה התמודדות אמיתית עם הפוזיציה הבלתי אפשרית שלה שם.
אהבתי מאד את מה שעשו עם ברני. "תנו לי להיות מי שאני". ומי שהוא זה רודף שמלות עם לב רך וחיבה לתינוקות. זה לא חדש, ואהבתי את זה שאיפשרו לו להיות כל מה שהוא, ולא אילצו אותו לבחור בין זה לזה.
מה שלא אהבתי בסוף, זה את הפאנץ'. באמת? הפאנץ' של הסדרה הוא שטד ורובין אמורים להיות ביחד? בשביל זה אתם הורגים את אמא? הייתם חייבים לבחור בין הזוגיות של רובין לבין הזוגיות בין טד לבין אמא?
כל הפרק חשבתי כמה נחמד שעושים לנו כזו סגירה מצויינת, ובסוף הלכתי לישון מבואסת.

אה, ואיזה יופי שטרייסי אולמן היא אמא של רובין!

דיון (10)