ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

Witch's Romance פרקים 3-4 (ס')

מאת: אורלי
פורסם בתאריך: 01/05/2014

אני אתחיל דווקא בקטע שהכי הצחיק אותי אבל לא בגלל שהכותבים התכוונו לכך.
בפרק השלישי יש סצנה שבה באן ג'י-יון ודונג הא רוצים לצפות בטלוויזיה כדי להתעלם מהמתח המיני ביניהם, ואז הם נופלים בדיוק על הנשיקה ב"I NEED ROMANCE" וכשהם מעבירים ערוץ הם נופלים על סצנת מיטה כלשהי בסדרה אחרת, ואני לא יכולתי שלא לצחוק באותו רגע מכך שאיך מניסיוני צריך לצבור שעות של צפייה בסדרות קוריאניות כדי להגיע לסצנת מיטה כלשהי או אפילו נשיקה, ומהי הסבירות לכך שבהעברת ערוצים אקראית בטלוויזיה הקוריאנית הם לא יוכלו להימלט מכאלה סצנות....

ואם נחזור לסדרה ברצינות, הפרקים בכלליות היו מעניינים אך פחות מלהיבים בעיניי.
אני מקווה שנפטרנו מעלילת השחקן קים דו ג'ון כי אני לא חושבת שמה שחסר בסדרה הזו זה פסיכופתים חסרי רגשות, ויש לי תחושה שאם עדיין לא סיימנו אתו, זה הכיוון היחידי שאליו עלילה אתו יכולה לקחת, ויסתפקו במבט של אני עוד אנקום בך שהוא נעץ בבאן ג'י יון בסוף המפגש שהיא ארגנה לו בעל כורחו, בלי להמשיך בקו הזה, ושאם הם כן ימשיכו בקו הזה, אז שלפחות בפעם הבאה יערבו את המשטרה ויעשו לזה סוף אמיתי.

בקטע אגב של מופע הקסמים, חשבתי לעצמי שהם כפו על השחקן השתתפות במופע שלהם שברור שהוא לא רוצה, בערך באותו האופן שבו כפו על ג'י-יון את ההשתתפות בנשיקה, להימנע ממבוכה בפני קהל, אם כי שיתוף הפעולה של ג''י יון לפחות בהתחלה הושג כיוון שהיא לא רצתה להביך את הבחור שהתחיל אתה, ואלו השחקן לא רצה להביך את עצמו, והוא לא היה יכול לסרב בלי לעורר הרמת גבות באולם.

דיון (7)