ארכיון פורומים / סדרות ותוכניות טלוויזיה

Witch's Romance פרקים 10-12

מאת: אורלי
פורסם בתאריך: 03/06/2014

צפיתי בפרק 12 עם די הרבה הפסקות לאורכו, חלקן היו בשל הפרעות לא צפויות, אך חלקן גם היו ביזמתי. ופתאום הבנתי מה באמת מפריע לי בפרקים האחרונים, קטעים כמו השיחה בין האימא של ה"מכשפה" לבין דוב הקוטב, מילא שאין לי מה לצפות לקראתם, אבל הם גם מתנהלים בסוג של איטיות, או דונג הא נשען על הקיר ומהרהר לו במלנכוליות באהבתו האבודה, ואני אומרת לעצמי שהם באמת לא חייבים למרוח את תחושת המלנכוליות שלו, אנחנו לא חושבים שהוא מאושר עכשיו ממילא, ואין באווירת המלנכוליה שהם משרים על הסדרה שום דבר כיפי, ולא בשביל זה התחלתי לצפות בסדרה הזו. שלא לדבר על ההטעיה במתן השם "מכשפה" לגיבורת הסדרה, בפרקים הראשונים היה בה פלפל גם כשהיה רע לגיבורים, בפרקים האחרונים הגיבורה מתהלכת כמי שכפאה שד, שלא לדבר על כך שאחרי שהיא מבינה שהיא מעוניינת בדונג הא ולא בדוב הקוטב משפט אחד שלו על כך שהוא חושב להתגבר עליה, והיא מייד מחליטה שיהיה לו עדיף בלעדיה כיוון שהוא צעיר והיא כבר לא, סליחה אבל ההקרבה העצמית הזו מאוד לא הולמת מכשפות. ונכון שהיא הפכה ל"מכשפה" בגלל שדוב הקוטב עזב אותה, אבל הדמות שלה בהתחלה הייתה משעשעת הרבה יותר, ובכך שהוא חזר הוא לא רק הוציא את הכיף מהעלילה הוא גם הוציא הרבה מהכיף של הדמות.

מצד שני דוב הקוטב הבין לבד שהוא צריך לבטל את האירוסים. בסוף הפרק, ואני מקווה שהוא יחזור לקוטב וייקח אתו את כל הקור שהוא השרה על הסביבה ובפרקים הבאים יצליחו להחזיר את הקלילות והעליצות של הפרקים הראשונים.

מהפרומו לפרק אגב, היה לי הרושם שהיא תהיה זו שתיטוש את דוב הקוטב בחתונה שלהם, בסוג של צדק פואטי, אבל צדק פואטי לא היה כאן, והתברר סופית שעיקר ההתאמה בינה לבין דוב הקוטב בעבר, נבעה מכך ששניהם ממש לא יודעים להשתמש בטלפון כשהם צריכים.
לפחות דוב הקוטב לא היה צריך שש שנים כדי להבין את הרמז.

העובדה שאביו של דונג הא התגלה כמנהל בית חולים עשיר עדיין לא הסבירה מה הסיבה למרחק ביניהם, אבל בהחלט הסבירה מדוע דונג הא הרגיש לי בן עשירים כבר בפרקים הראשונים, איכשהו יש משהו בהפסד כספי שקופץ על עשירים שמנסים להצליח בכוחות עצמם, שמגיב אחרת מהפסד כספי שקופץ על עניים.

דבר נוסף שפתאום קלטתי הוא שהפתק שדונג הא השאיר למכשפה בספר כתוב באנגלית, ואני תוהה אם יש לך סיבה אחרת חוץ מאשר כדי שהצופים דוברי האנגלית יבינו מייד מה הוא כתב לה, ולא יתהו על התרגום החסר.

האימא עושה תפקיד נחמד בפרקים האחרונים אך חסרונו של הרומן בינה לבין הבוס בפרק ה12 הורגש, ואני לא בטוחה שאהבתי את העובדה שהבוס נראה כאילו הוא במכוון גרם לה להתאהב בו, כי לא ברור לי אם זה בגלל שהוא גם מעוניין בה, או שזה סתם קטע שלו.

דיון (7)