ארכיון המסך המפוצל > 2009

רביעי, 14/1/09

השרדות 10: איי הפנינה, חוק וסדר: מדור מיוחד. ב-HOT: גריק, קליפורניקיישן, התכנית של שרה סילברמן, סמולוויל, צ'אק. ב-yes: מסכים, ניפ/טאק 3, ישנן בנות 5, גווין וסטייסי, נמלטים, דקסטר.

מאת: roswella
פורסם בתאריך: 13/01/2009

הטור של היום נשלח באנונימיות למערכת המסך המפוצל. בעקבות הצפייה בזודיאק אתמול בלילה הוחלט ברוב קולות (על ידי) להעלות אותו ללא דיחוי, פן רציחות מוזרות יחלו להתרחש באזורנו הוירטואלי


היום בטלוויזיה

yes stars דרמה

21:15 בנוגע ללב.
עונה 1, פרק 4.

22:00 ניפ/טאק.
עונה 3, פרק 3.

22:50 ישנן בנות.
עונה 5, פרק 3.

yes stars אקשן

21:45 נמלטים.
עונה 4, פרק 12.

22:30 דקסטר.
עונה 3, פרק 5.

yes stars קומדיה

21:00 משפחה למופת - טקסס.
עונה 1, פרק 5.

21:30 גווין וסטייסי.
עונה 2, פרק 5.

***

Hot Zone

23:00 סמולוויל.
עונה 7, פרק 2.

23:45 צ'אק.
פרק 2.

This dude is Awesome

HOT3

22:00 קליפורניקיישן.
עונה 2, פרק 2.

22:30 התכנית של שרה סילברמן.
עונה 2, פרק 2.

Hotמשפחה

20:15 גריק.
פרק 2. אורח: דן קסטלנטה (הומר סימפסון)

מתייוון

***

15:10 המירוץ למליון 11, yes stars אקשן.

16:35 בחזרה לארץ עוץ, HOT קידס

18:30 חולי טלוויזיה, yes דוקו.
סדרת תעודה. פרק 9: "המלאכיות של צ'רלי": מעריצי הסדרה מספרים על המזכרות שאספו, על הזוהר והעוצמה שלמדו מהנשים בסדרה ועל המפגשים שלהם עם השחקניות השונות שגילמו את המלאכיות לאורך תשע העונות של הסדרה.

21:00 השרדות 10: איי הפנינה, ערוץ 10.

21:11 מחיר היופי, She.
פרק 32: צדה האפל של תעשיית היופי. והפעם: התאונה שעברה אלן בגיל 18 והשאירה אותה משותקת, לא מנעה ממנה להצטלם לפלייבוי שנים מאוחר יותר. וגם: יו הפנר, מייסד מגזין "'פלייבוי'', נזכר בנוסטלגיה בהופעת הביקיני הראשון.

21:30 חתונה ישראלית, yes דוקו.

22:00 הנוסע השמיני: גרסת הבמאי, Yes 2
מפלצת אכזרית מסתננת לחללית ומאיימת על חיי צוותה.

22:45 חוק וסדר: מדור מיוחד, ערוץ 1.
עונה 8, פרק 8.

23:21 אליזבתטאון, Yes 1

23:56 חולית, Yes 2
בן למשפחת מלוכה יוצא למאבק בכוחות האופל, שהשתלטו על הכוכב חולית.



* ש"חים, יומיים ושאר ירקות:

15:20 ג'יימי אוליבר בבית, HOT3, הפעם: שעועית.
16:26 המשרד (עונה 1), HOT3, פרק 9: אולימפיאדת המשרד.
17:40 אלן דג'נרס, She. עם ליאונרדו דיקפריו. שידור נוסף בשעה 23:25.
18:56 אי.אר (עונה 5), HOT 3.
19:15 בבילון 5, Hot Zone.
19:30 אלן דג'נרס, Hot משפחה, מתארח נוח ווילי
19:45 בטי (עונה 1), HOT3.
20:00 אי.אר (עונה 12), הולמרק.
20:30 המפץ הגדול, yes stars קומדיה.
20:30 אבודים (עונה 2), HOT3.
20:45 המירוץ למליון (עונה 4), Hot Zone.
21:05 חוקי המשחק (עונה 2), Hot משפחה.
21:25 המדריך להורים מתחילים (עונה 1), Hot משפחה.
21:30 הישרדות 11, Hot Zone.
21:30 זיווגים (עונה 3), חינוכית 23, פרק 7 ("ספיידרמן").
21:50 שולחן לחמישה, Hot משפחה.
22:00 מסכים 2, Yes Stars ישראלי.
22:00 צוות איי-טי (עונה 1), חינוכית 23.
22:00 פילדלפיה זורחת (עונה 3), yes stars קומדיה.
22:15 ללא עקבות (עונה 3), Hot Zone.
22:30 ג'יי לנו, yes stars קומדיה.
23:15 קונאן או'בריין, yes stars קומדיה.
23:20 החיים ע"פ ג'ים (עונה 5), Hot משפחה.
23:25 ערב טוב עם גיא פינס, HOT3.
23:30 צה!ב, yes stars דרמה.
23:56 ג'ימי קימל, HOT3.
00:00 הפמליה (עונה 3), yes stars קומדיה.
00:00 מחשבות פליליות (עונה 1), yes stars אקשן.
00:30 פשע מן העבר, Hot Zone.


תגובות (3)