ארכיון המסך המפוצל > 2009

ראשון, 29/11/09

הסיפור האמיתי, האח הגדול, אורלי וגיא בעמ, משחקות את המשחק 3. ב-HOT: סאות\'פארק, קדמת עדן. ב- yes: רקוויאם לחלום, הישרדות סמואה, כל הפנים, ג\'וזי והפוסיקאטס.

מאת: okok4
פורסם בתאריך: 28/11/2009


Yes Stars דרמה
21:00 כל הפנים - פרק 2
21:30 נשות קבע – עונה 3, פרק 14
22:15 אנשי המסיבות - פרק 9

Yes Stars אקשן
21:45 הישרדות: סמואה - עונה, 19, פרק 5
22:30 הבטן הרכה – עונה 2, פרק 4

Yes Stars קומדיה
22:30 רוק 30 - עונה 1, פרקים 7-8

Hot Family / yes Stars Base
20:15 חוקי המשחק - עונה 3, פרקים 5-6
21:00 משחקות את המשחק - עונה 3, פרקים 1-2

ביפ
19:20 סאות'פארק - עונה 12, פרק 3 - Major Boobage
פרק מחווה לאנימציה הפרימיטיבית של Heavy Metal



***

17:55 סיפורי דגים, Yes 3

20:02 סוויני טוד, Yes 3

21:00 האח הגדול 2, ערוץ 2

21:00 אורלי וגיא בעמ, ערוץ 10

21:13 ג'וזי והפוסיקאטס, Yes 5

21:35 גרייס קלי, גורלה של נסיכה, ערוץ 8

21:45 הסיפור האמיתי, ערוץ 1
סיפור ה"אקסודוס".

22:00 איך מעצבים אוכל, Yes דוקו
היכנסו לחדרים הסודיים של יצרני המזון הגדולים היכן שמעצבים ומדענים מגדירים את הטעמים של מחר. האם ידעתם למשל שצליל הנגיסה בנקניקייה נבחן בקפידה ושהמבחן של אצבעות דגים הוא שהן חייבות להסתדר להם יפה יפה במחבת או שביסקוויטים לתה חייבים להכיל 52 חורים בדיוק? הסרט שלפנינו מראה כיצד הצורה הצבע הריח הצליל שמתקבל תוך כדי אכילה טכניקות הייצור ואפילו היסטוריה - משפיעים כולם על עיצוב המזון שאנחנו קונים ואוכלים. עולה השאלה האם מוצרי מזון יכולים להיחשב מוצרי מעצבים ממש כמו חליפות ארמאני קפה אלסי מכוניות פרארי? הסרט שם במרכז את דיסיפלינת עיצוב המזון שקיבלה עד כה מעט תשומת לב ומזמין את הצופה למסע חושני בעולם הנפלא של האוכל. בימוי: מרטין האבלסרייטר וסוניה סטאמר (אוסטריה/הולנד 2009).

22:00 רקוויאם לחלום, Yes 3


שלום מר יצחק קדמן, אני מתקשרת בנוגע למעיין חודדה

22:00 קדמת עדן, HOT Prime

23:35 שלי ורק שלי, bbc prime

23:46 צעקה, Yes 2

ש"חים, יומיים ושאר ירקות
16:15 סטארגייט אטלנטיס 2, Hot Zone
18:10 המירוץ למיליון 9, yes stars אקשן
18:35 משפחת סימפסון 3, ביפ.
19:00 פיוצ'רמה 2, ביפ.
19:15 פרויקט מסלול 5, HOT3
19:30 איש משפחה 2, yes stars קומדיה
19:35 העשב של השכן 1, yes stars דרמה
20:00 מגרש ביתי 2, HOT3
20:00 הישרדות 13, Hot Zone.
20:25 נמלטים 1, yes stars אקשן.
20:45 משמרת שלישית 1, Hot Zone
20:45 הפרקליטים 5, HOT3
20:55 שנות הקסם 4, ביפ.
21:15 הלוחשת לרוחות 1, yes stars אקשן.
21:30 כריסטין הישנה 4, yes stars קומדיה
21:50 הקרב על הרייטינג, Hot Family / yes Stars Base.
22:00 הפמליה 5, yes stars קומדיה
22:15 ניקיטה 2, Hot Zone
23:35 דור מזוין, yes stars אקשן.
00:30 הכי גאים שיש 3, HOT3

תגובות (0)