ארכיון המסך המפוצל > 2010

שישי, 22/1/10

בונז, בריטניה היי, אמריקן איידול, ארץ נהדרת, מרק הוליוודי, נקודת מפגש. ב-HOT: מד מן, ילדות שמנת בפרק אחרון, גמר הטופ מודל הבאה, יס מן, נהר קפוא. ב-yes: כמעט אנושיים, בטוח אולי, רכבת לדארג\'ילינג.

מאת: okok4
פורסם בתאריך: 22/01/2010


HOT3
15:15 עונת החתונות - פרקי השבוע ברצף
18:45 הטופ מודל הבאה - עונה 10, פרק 13 - הגמר
20:20 ילדות שמנת - פרק 18 ואחרון בסדרה
21:05 24 - עונה 8, פרקים 1-2
22:45 מד מן - עונה 3, פרק 10 (ושוב, שבוע חדש, שעה חדשה)
23:35 ילדי האנרכיה - פרק 7

***

15:40 לילות כביריה, HOT Prime

16:40 החוש השישי, Yes 2

17:10 בריטניה היי - פרק 1, Hot Family / yes stars Base
Britannia High. דרמה מוסיקלית בריטית צעירה וחדשה בת תשעה פרקים, המתמקדת בחייהם של חבורת בני עשרה ושל המורים שלהם בבית ספר לאמנויות בלונדון. הריקודים, השירים, האהבות, החלומות, השאיפות - כולם שם במסגרת חתירתם של הצעירים להצלחה והגשמה על הבמה. הסדרה כוללת הופעות אורח של הרכבים מוסיקליים כמו גירלז, אלאוד (LOL) ובויזון. הפסקול המקורי של הסדרה כולל מוסיקה של מיטב מפיקי הפופ בבריטניה, ובראשם גארי בארלו מטייק דאת. שחקנים: ג'ורג'ינה הייגן, סאפייר אליה, מיטש האואר (מקסי מסקינס), ראנה רוי, מתיו ג'יימס תומאס ואדם גרסייה ("חופשיות על הבר"). שידור נוסף ב-00:35.


glee או לא glee

17:55 מרק הוליוודי, ערוץ E

18:00 אמריקן איידול 9, Hot Family / yes stars Base
הזמרת הנוראית אך טובת המראה שאנייה טוויין מתארחת כשופטת באודישנים שנערכים בשיקגו.

18:29 האחרים, Yes 2

18:32 שמש נצחית בראש צלול, Yes 3

18:55 הרי את מכושפת לי, HOT Fun

19:45 מזימות בינלאומיות, TCM

20:00 אל תתעסקו עם הזוהן, HOT GOLD

20:15 הנעלם, Yes 2

20:15 בונז - שני פרקים ברצף , Hot Family / yes stars Base
Bones. דרמת המתח האמריקאית המצליחה של FOX בכיכובם של דייוויד בוריאנז (אנג'ל מ"אנג'ל") ואמילי דשאנל (אחות של זואי). ד"ר טאמפרס "בונס" ברנן (אמילי דשאנל), היא המומחית לאנתרופולוגיה ומחקר עצמות הטובה ביותר בארה"ב. מבט אחד בעצמות יבשות והיא יודעת בדיוק מה עבר על האדם שפעם הן היו חלק אינטגרלי ממנו. הבעיות מתחילות כשצריך לעבוד איתה. רוב אנשי החוק מרגישים מאוימים מהאינטליגנציה הגבוהה שלה, אותה היא לא מסתירה, מנטייתה לומר את האמת הברוטלית בטון יבש וענייני ומהדרך שבה היא מתנהלת בזמן חקירה - אין חיים, אין עניינים אישיים, יש רק פשע שדורש פתרון. סוכן ה-FBI סילי בות (דייוויד בוריאנז) למד ללהטט סביב הכישורים החברתיים הלקויים שלה, ולפעמים אף להשתמש בהם. מול הרצינות התהומית של בונס, הקלילות של בות נראית קיצונית עוד יותר. כשהשניים האלה עובדים יחד, הניצוצות עפים, המתח המיני גואה ומקרי הפשע זוכים לחקירה מעמיקה ומבדרת. הצוות של ברנן מונה גם את אנג'לה (מיקאלה קונלין היפהפייה), חברתה הטובה שמסייעת בשיחזורים, הודג'ינס (טי.ג'י. תיין) - איש החרקים, הנבגים והמינרליים, וזאק (אריק מיליגן) - המתמחה הצעיר של ברנן, שבמידה רבה מהווה גרסה גברית שלה. כל החברים הללו מביאים איתם גם את המטענים האישיים שלהם - ברנן מושפעת מהתבגרותה במשפחות אומנה, בות מגדל ילד לבדו ומתמודד עם בעיות גב, אנג'לה והודג'ינס מתאהבים וזאק לומד סוף סוף לעמוד על שלו. בארה"ב משודרת כיום העונה החמישית של "בונס" והעונה הקודמת שלה היתה מועמדת ב-2009 לפרס האמי על העיצוב האמנותי.


כבר לא נותנים לדוגמניות להשתזף בשקט

20:22 לילות בלוברי, Yes 3

20:35 גיבורי תרבות 2 - פרק 3, ערוץ 8
רם כרמי - אדריכלות זה אני: הבמאי אורי רוזנווקס מלווה את נסיך האדריכלות המקומית, בנו של האדריכל דב כרמי, החתום על בית אל על, ביהמ"ש העליון ועוד. בגיל 78 הוא שוקד על הבימה.

21:00 נקודת מפגש, ערוץ 1
דרמה. כריס עומד להינשא לבת עשירים. אך הכל משתבש כאשר הוא פוגש בנולה פאם פאטאל צעירה וחושנית המנהלת מערכת יחסים עם חברו הטוב ביותר. עם: סקרלט ג'והנסן ואמילי מורטימר. במאי: וודי אלן. ארה"ב/בריטניה. 2005. .

21:15 ארץ נהדרת 7, ערוץ 2

21:30 בטוח, אולי, Yes 1
Definitely Maybe. קומדיה מתוקה וחכמה בכיכובם של כמה מהשמות הלוהטים ביותר בהוליווד כיום. בתו הקטנה של אב גרוש טרי מנסה לעודד אותו. היא מבקשת ממנו לספר לה את הסיפור האמיתי על איך הוא הכיר את אמא שלה וכיצד השניים התאהבו. לבסוף, הוא נעתר לבקשתה, אך בכמה תנאים: ראשית, הסיפור יכיל גם את חברותיו הקודמות; ושנית – הוא לא יכיל פרטים מזהים כך שיהיה עליה (וגם עלינו הצופים) לגלות לבד מיהי האהבה האמיתית, והאם בכלל ישנה רק אהבה אחת. שחקנים: ריאן ריינולדס ("ההצעה"), אביגייל ברסלין ("מיס סאנשיין הקטנה"), רייצ'ל וויז ("הגנן המסור"), אליזבת בנקס ("זאק ומירי עושים פורנו"), איילה פישר ("וידוייה של שופוהוליק"). במאי: אדם ברוקס, ארה"ב, 2008.

22:00 סופרמן 2, ערוץ 10
או כל סרט רנדומלי אחר. הם כל שתי דקות משנים את השיבוץ.

22:00 האמת מתחת לפני השטח, Yes 2

22:00 רכבת לדארג'ילינג, Yes 3

22:00 היטמן, Yes 4

22:00 יס מן, HOT GOLD
קומדיה מהנה בכיכובם של ג'ים קארי וזואי דשאנל, המבוססת באופן חופשי על מקרה אמיתי. קארל אלן הוא בנקאי המצוי בדיכאון מאז גירושיו מאשתו. חבריו, מהם הוא משתדל להתעלם, מנסים זה זמן רב להוציא אותו מהגישה השלילית שלו, אך ללא הועיל. לבסוף הוא משתכנע ללכת לסמינר הגורס שעל כל הזדמנות הנקרית בפניך יש לומר "כן", אף פעם לא לענות בשלילה, ולהתמיד בכך למשך שנה. קארל מקבל על עצמו את העניין ואומר 'כן' לכל אדם והצעה, מן הקבצן ברחוב ועד למוכרנים טלפונים. בהדרגה מכיר קארל בעובדה שאכן חייו הופכים מעניינים יותר ויותר לאור הגישה החדשה שלו, ובדרך זו גם מצליח לפגוש את אליסון, בחורה משונה וחמודה. שחקנים: ג'ים קארי, זואי דשאנל ("500 ימים עם סאמר"), בראדלי קופר ("בדרך לחתונה עוצרים בווגאס"), דני מסטרסון ("מופע שנות ה-70"). בימוי: פייטון ריד ("מעודדות צמודות") ארה"ב 2008.


אוסקר מטיריאל

22:00 מת לחיות 3, HOT אקשן

22:00 שלוש מלאכיות, HOT דרמה

22:00 נהר קפוא, HOT Prime
דרמה שהיתה מועמדת ב-2009 לשני פרסי אוסקר (לתסריט ולשחקנית הראשית) וזכתה בפרס הראשון בפסטיבל סאנדנס ובפרסים רבים נוספים בפסטיבלים ברחבי העולם. יומיים לפני חג המולד מוצאת את עצמה ריי אדי במצב בלתי אפשרי, כאשר בעלה נעלם לפתע עם כל החסכונות המשפחתיים. היא נותרת לבדה לטפל בשני הילדים ומנסה למצוא דרך לעמוד בתשלומים על הבית ושאר החשבונות, דבר שהחנות שלה, "כל דבר בדולר", לא תספיק עבורו. כאשר ריי פוגשת את לילה, בחורה שבעצמה מנסה לשמור את ראשה מעל המים, היא נחשפת לאפשרות אחרת כדי להרוויח כסף: הברחת מסתננים מהגבול הקנדי. לילה זקוקה לרכב, ריי זקוקה לכל השאר. הן הופכות לשותפות וחוצות הלוך ושוב את נהר סנט לורנס הקפוא. סרטה הראשון כתסריטאית ובמאית של קורטני האנט. עם: מליסה ליאו ("רצח מאדום לשחור"), מיסטי אפהם, מייקל אוקיף וצ'ארלי מקדרמוט. בימוי: קורטני האנט (ארה"ב 2008).

22:40 רמזור, ערוץ 2

22:45 מאולפני אבי רוד - פרק 8, ערוץ 1

23:24 27 שמלות, Yes 1

23:30 כמעט אנושיים - פרק 1, yes stars Next
Being Human.  איזה שיבוץ נהדר. סדרת מד"ב. סיפורם של אנני, רוח הרפאים, מיטשל הערפד וג'ורג', איש הזאב, שלושה שותפים לדירה, שעל פני השטח נראים נורמלים, אך נאבקים לשמור על סודותיהם האפלים, מהעולם החיצוני. כל אחד מהם נלחם במצבו, במה שהוא, ובאוייביו.


וכל חודשיים אותו סיפור: מגיע חשבון ארנונה ואנני אומרת שהיא לא צריכה לשלם כי היא רוח רפאים ומתחילות צעקות וזה נגמר באורגיה. רגע, מה?

23:35 ההסדר, Yes 4

23:35 הימורים מסוכנים, HOT Prime
Horseplayer. דרמה פילם-נוארית שהתמודדה בתחרות הרשמית של פסטיבל סאנדנס. באד הוא גבר מתבודד שעובד לפרנסתו בחנות משקאות, גר בשכירות זולה באזור מעופש של העיר ובזמנו הפנוי מהמר במרוצי הסוסים. השגרה של באד נשברת כאשר יום אחד מגיעים אח ואחות לגור בשכנות לו. האחות המשונה מנסה לפתות אותו, אולם במהרה מתחוור שיש לה מניעים שונים ומשונים לעשות זאת ושהיא ואחיה אינם כפי שהם נראים. עם: בראד דוריף ("דדווד"), סמי דיוויס, מייקל האריס. בימוי: קורט ווס (ארה"ב 1991).

***
הסצינה המצונזרת מתוך אווטאר (לא לילדים. ובאופן כללי - לא לילדים. יש יותר מידי מהם. די כבר):
תגובות (15)