ארכיון המסך המפוצל > 2011

מלך הכוכב, מתחילים עכשיו!

הגמר בשבת הקרובה - בואו לעדכן את הניחושים שלכם!

מאת: ברק דיקמן
פורסם בתאריך: 06/06/2011

השנה שעברה סימלה את סיומו של משחק "מלך הכוכב" הוותיק שרץ כאן באתר במשך שבע שנים. והנה, עמוק בתוך העונה התשיעית של "כוכב נולד", החלטנו להעלות גרסה מעט מצומצמת של המשחק. הפעם לא צריך לנחש כמה פעמים יגיד צדי "תראה", או כמה פעמים נשמע מילה מסוימת משיר כזה או אחר. כל מה שאתם צריכים, זה לנחש מספר מועט של שאלות, שיעניקו לכם נקודות ככל שהעונה תתקדם.


שימו לב. הפעם אין טפסים חדשים. זה הטופס היחיד. ניתן לעדכן אותו בכל שלב שתחפצו, כאשר כל שינוי שתעשו ישפיע על הניקוד שלכם. אין צורך לעקוב אחרי המשחק מדי שבוע. כל מה שצריך זה לענות על השאלות הללו מתי שמתחשק לכם, בהתאם להתפתחות התוכנית, כאשר הנקודות שתזכו בהן יחושבו בהתאם לזמן שבו עניתם על השאלות.


אז מה דעתכם. שנשחק במשחק "מלך הכוכב המקוצר"?


מלך הכוכב 9


1. מי יהיה המודח הבא?
ניתן לעדכן שאלה זו עד לפתיחתה של כל תוכנית הדחה. אם מי שבחרתם לפני פתיחתה של תוכנית הדחה כלשהי אכן יודח תזכו ב-20 נק'


2. בתוכנית הגמר, מי יהיה המועמד המועדף על השופטים?
ניתן לעדכן שאלה זו עד לפתיחת הגמר. כל שופט שידרג את המתמודד שבחרתם במקום הראשון יעניק לכם 3 נק'. כל שופט שידרג את המתמודד שבחרתם במקום השני יעניק לכם 2 נק'. הכוונה היא אך ורק לדירוג הראשוני של השופטים (במקרה שיהיה גם דירוג נוסף).

המועמד המועדף על השופטים:

3. בתוכנית הגמר, מי יהיה המועמד הפחות מועדף על השופטים?
ניתן לעדכן שאלה זו עד לפתיחת הגמר. כל שופט שידרג את המתמודד שבחרתם במקום האחרון יעניק לכם 2 נק'. כל שופט שידרג את המתמודד שבחרתם במקום הלפני אחרון יעניק לכם נקודה אחת. הכוונה היא אך ורק לדירוג הראשוני של השופטים (במקרה שיש גם דירוג נוסף).

המועמד הפחות מועדף על השופטים:

4. מי יהיה הכוכב הנולד?
ניתן לעדכן שאלה זאת מתי שתרצו עד לפתיחת תוכנית הגמר (שיתקיים במוצ"ש, 23/7/11). עבור כל יום שבו תבחרו בשאלה זו בכוכב הנולד תזכו ב-3 נק'. כך שאם לדוגמא בחרתם היום במי שהולך להיות הכוכב הנולד ושיניתם את הבחירה בעוד שבוע מהיום, זכיתם על השבוע הזה ב-21 נק' (שלוש נקודות בכל יום).

הכוכב הנולד:

5. מי יסיים במקום השני?
ניתן לעדכן שאלה זאת מתי שתרצו עד לפתיחת תוכנית הגמר. עבור כל יום שבו תבחרו בשאלה זו במתמודד שיסיים במקום השני תזכו ב-2 נק'.

המקום השני:

6. מי יסיים במקום השלישי?
ניתן לעדכן שאלה זאת מתי שתרצו עד לפתיחת תוכנית הגמר. עבור כל יום שבו תבחרו בשאלה זו במתמודד שיסיים במקום השלישי תזכו בנקודה אחת.

המקום השלישי:


כינוי 
אימייל


תגובות (48)