ארכיון המסך המפוצל > 2013

קצרצרים

טור שבועי חדש על טלוויזיה - בקיצור

מאת: המערכת
פורסם בתאריך: 08/07/2013

קצרצרים – ישראל

רשמים קצרים על תכנים ששודרו בארץ בשבוע האחרון (וקצת לפני)

* העונה הראשונה והאחרונה של "תתקדם" הסתיימה השבוע בהוט, ושוב אני מתבאסת מהביטול שלה. (slayeret bojarsky)

* המרוץ למיליון ישראל: עונה 3, פרק  13: מבחינת "המרוץ למיליון" , ברזיל = תחת של רקדניות בלבוש מינימלי. מדברים על זה, מראים את זה, וזה אפילו חלק מהמשימות. טפוי חפצון.  (roswella)

* "מה נסגר"- ערוץ עשר: מערכוני האבסורד החדשים של יעל פוליאקוב ואילן פלד ב"מה נסגר" מחלקים את צופי התוכנית לשניים: אלו שבאו לראות פדיחות ודאחקות ויוצאים מדעתם למראה הפרודיות הלא מובנות, ואלו שנהנים מהאירוניה הדקה של התוכנית (ובראשם מבקרי הטלוויזיה) וחוגגים על האבסורד המושלם. כך או כך, מצחיק. (מירב)

* "מבוקש, עונה שנייה, פרק 17 ("Proteus"):  הפרק הזה היה ניצול מרשים ביותר של קלישאות אגתה כריסטי ("אנשים תקועים במרחב סגור" סטייל), רק בצורה מבריקה שמתאימה לעידן של היום, חבל שלא מדברים בארץ יותר על הסדרה המעניינת הזו. (רינת קורבט)

* המנטליסט עונה 5, פרק 13: המון אורחים הגיעו לביקור לכבוד יום ההולדת של ליסבון, ביניהם ריד דיאמונד וקייל סייקור במיני ריוניון של "רצח מאדום לשחור", כריס מולקי (האנק מטווין פיקס) ורוברט פיקרדו (ד"ר דיק ריצ'רדס מ"צ'יינה ביץ'). הפרק אגב לא התעלה לרמת אף אחת מהסדרות שצוינו כאן. (אורלי)

* פרוורי הגיהינום, עונה 2, פרק 10: יום רביעי בשעה עשר ורבע בערב בערך שעון ישראל, מכריזה טסה אלטמן שהיום יום רביעי השעה תשע וחצי ובטח יש משהו טוב בטלוויזיה. בארה"ב בשעה שהיא ציינה הייתה משודרת פרוורי הגיהינום, בארץ שודרה הסדרה "הוחלפו בלידתן", בארץ טסה צודקת אפילו יותר. (אורלי)

* שטיסל עונה 1, פרק 1: קצת קטנוניות-  החורף חזר בפתאומיות לירושלים, וברקים ורעמים מפתיעים את כולם, אבל אף אחד לא טורח לברך על הברק? (אורלי)

* שטיסל עונה 1, פרק 2: עוד קצת קטנוניות- הסבתא מתמכרת בבית האבות לסדרה "היפים והאמיצים",  חבל שאף אחד שאחראי על התוצאה שראינו בטלוויזיה לא מכיר את הסדרה כיוון שלהראות את ג'קלין וניק מרונה על המסך ולומר עליהם שהם נראים זוג נוצץ אבל הוא כל הזמן בוגד בה היה עובד טוב יותר אם לא היה מדובר באם ובנה. (אורלי)

* הבחורה החדשה, עונה 2 פרק 10: איזה קטע! בפרק הקודם הופיעו שתי נשים בבר של ניק ואחת מהן הזכירה לי לרגע את אוליביה מאן, עד שהיה קלוזאפ עליה ופתום חשבתי לעצמי: "מה עבר לך בראש? אפילו לא דומה לה!". וחשבתי לעצמי שזה חבל כי דווקא יכול להיות לה כימיה טובה עם ג'ייק ג'ונסון (ניק). והנה, מי מופיעה השבוע בפרק בבר ומגלה כימיה מעולה עם ג'ייק ג'ונסון? ניחשתם נכון... (איתן גשם)

קצרצרים העולם

רשמים בקצרה על כל מה שלא שודר בארץ

* Under the Dome, עונה 1, פרק 2: כפי שחששתי, העיבוד הטלוויזיוני של "מתחת לכיפה השקופה" לחלוטין מסרס את הספר. הסדרה הייתה צריכה להיות מופקת עבור הכבלים ולא עבור רשת. (slayeret bojarsky)

יש לכם קצרצרים משלכם? שלחו לנו

תגובות (6)