ארכיון המסך המפוצל > 2013

קצרצרים 1/8/13

טור שבועי על טלוויזיה - בקיצור

מאת: המערכת
פורסם בתאריך: 01/08/2013

קצרצרים -  ישראל
רשמים קצרים על תכנים ששודרו בארץ בשבוע האחרון (וקצת לפני).

  

* "סמול טוק" (המשודרת בהוט בידור ישראלי) מתיימרת להיות תכנית ראיונות-סלבס שונה, אבל רוב הזמן יונתן ריגר המנחה עסוק בלקטוע את משפטי האורחים שלו כדי לדחוק אותם להגיע לנקודות שהוזכרו בתחקיר. לאור העובדה שמדובר לרוב במרואיינים נעימים ואינטליגנטיים, השיטה הזו צורמת במיוחד לעין ולאזן. (מירב)

* כתום זה השחור החדש, עונה 1, פרק 1: 12 דקות לתוך הפרק ואני כבר מאוהבת, מסתבר שמה שבאמת צריך להטריד בחורה מבית טוב שנכנסת לכלא זה זה:Oh my  God. Larry, by the time I get out, there will've been like...Three new generations of iPhones. (רינת קורבט)


* הבחורה החדשה עונה 2 פרק 13 - באופן אירוני משהו יצא שדווקא בדיוק בשבוע שבו התבשרנו על פטירתו של השחקן הנפלא דניס פארינה שודר הפרק של הסדרה הזו בו הוא הופיע בתפקיד אביו של ניק. כמו תמיד, פארינה היה מצוין בתפקיד, והצליח לשכנע בתור נוכל ערמומי בעל קסם אישי רב (איתן גשם).


קצרצרים- מה קשור?


חלק א': דברים שאין שום קשר ביניהם אלא אם כן רואים אותם באותו יום:

* חוק וסדר מדור מיוחד, עונה 12, פרק 2: החדשות שוב מיישרות קו עם השידורים החוזרים  של הסדרה, וכך ביום שני בחצות, מיד לאחר שהסתיים הפרק שבו הצליחו לתפוס את הפדופיל שהתחזה למנהל ארגון ללכידת פדופילים, דווח במבזק החדשות של ערוץ 2  על רשת של 150 פדופילים שנתפסה בארה"ב על ידי הFBI. עדיין לא החלטתי אם מדובר במגמה מבורכת או מטרידה. (אורלי)

חלק ב': דברים שאין שום קשר ביניהם אלא אם כן רואים יותר מדי שידורים חוזרים של סיינפלד:

* פרוורי הגיהינום, עונה 2, פרק 14: בסדרה סיינפלד הייתה להם הגרסה שלהם להיפך מג'ורג', איכשהו הפרק כשראיתי את אקט המחאה של מר וולף על זכייתה של מריסה טומיי באוסקר הרגשתי שמצאתי את הגרסה שלי להיפך מג'ורג'. (אורלי)

* רופא הסוסים, פרק 36: אמנם הפרק הזה, הלקוח מהסדרה ההיסטורית הדרום קוריאנית, שודר בקוריאה כבר לפני כמה חודשים, אבל אם כבר מדברים על סיינפלד - אז הנה תמונה ששווה אלף מילים (נגיד כך, כדי שלא תשימו לב שאין מספיק קטעי קצרצרים השבוע) וכן ,התרגום במקור, לא נגענו. (אורלי)

 

יש לכם קצרצרים משלכם? שלחו לנו! או הוסיפו את האשטג #מסמצ לציוצים שלכם בטוויטר בנושאי טלוויזיה, ואנחנו כבר נעשה את השאר. 

 

תגובות (3)