ארכיון המסך המפוצל > 2013

קצרצרים 4/9/13

מדור על טלוויזיה - בקיצור!

מאת: המערכת
פורסם בתאריך: 02/09/2013

* משדר ההתרמה של קשת - לקראת השדרוג במעמדו ב"הכוכב הבא", הועבר צביקה הדר מעמדת המנחה הרב-תכליתי לעמדת הזמרים, והצטרף ללהקה של בנו בן ה-14 שהייתה הדבר הכי רחוק מ"בית ספר למוזיקה" שאפשר לחשוב עליו. הערב היה מוצלח יחסית, רק חבל שלא עברו 15 דקות לפני שהאזכור הראשון של האח הגדול הופיע. (מירב)

* Suits, עונה 3, פרק 4 - מסתבר שקתרינה היא חובבת "הסמויה", ולמרות שזו אכן סיבה שמצדיקה התקרבות בין דמויות , כפי שנעשה הפרק לצורך קירוב בינה לבין מייק, התבאסתי מכך שדמות לא ישרה כמוה, או יותר נכון כפי שהיא הוצגה בפרקים הקודמים, תייצג את חובבי "הסמויה" באשר הם. קל לי הרבה יותר היה לקבל אותה כצופת "הסופרנוס", אולי גם מפני שלא ראיתי את הסדרה, מה שבטוח, שטענתה, שאיש לא רואה "הסמויה" לפני שהוא ראה קודם את "הסופרנוס",כבר הופרכה לגבי, למרות שלא יכולתי שלא לתהות עד כמה צדק יש בה באופן כללי. (אורלי

* אלמנטרי סיימה את עונתה הראשונה ביס, אפשר לומר שהיא הייתה טובה ועקבית אבל בהחלט לא נעלמו מעיני דאוס אקס מכינות רבות שהטו את הכף במקרים רבים, מה שצורם במיוחד בתכנית בלשית כאילו אנליטית וסטרילית כפי שזו רוצה להצטייר (שגיש)

* אימפריית הפשע חוזרת למרקע בשבוע הבא, וכך גם השידור הסמוך ביס. בעיני היא אחת הסדרות הראויות כרגע, ואני קצת מתרגש לקראתה (שגיש)

* המרוץ למיליון - כנראה שרשת פתאום גילתה שיולי אוגוסט היה קצר ממה שהם תכננו. לקח למרוץ למיליון 16 פרקים, שזה קרוב לחודשיים, להדיח שני זוגות מ7 ל5. ובשבוע אחד, שלושה פרקים, מגיעים מ5 צוותים לזוג הזוכה. מישהו אמר "פורמט"? (שלמקו GRAS)

* זוג או פרט, ערוץ הכנסת - שנה שלישית ברציפות שאני צופה בנדב פרי ועמית סגל מהמרים על אירועי השנה הבאה ובודקים את הימורי השנה הקודמת, שתמיד מתגלים כהפוכים לחלוטין. דווקא בגלל זה הם ממשיכים להיות חדים ומצחיקים בכל מה שקשור לפוליטיקה הישראלית והדבר הכי קרוב לתוכנית סאטירה שיש בטלוויזיה כרגע. (מירב)

* "מה נסגר" אמנם נוטים בד"כ לבדיחות לא מזיקות, אבל לא נרתעים מלהשחיל מדי פעם ביקורת על הטמטום שממלא את הטלוויזיה שלנו. באחת מהתוכניות הראשונות של העונה הם הציגו מגיש מערוץ הספורט שפחות או יותר הטריד בשידור מגישה מקבילה במגוון התבטאויות דוחות במיוחד. הקטע נעלם מהפייסבוק שלהם די מהר, אבל עכשיו מסתבר שהמגיש תובע אותם על הוצאת דיבה. אני לא בקיאה בדקויות המשפטיות, אבל אני לגמרי בצד של מה נסגר, לאור הקטעים שהוצגו. טוב לדעת שגם בתוך הטלוויזיה קיימת איזושהי יכולת לביקורת עצמית, ודאי בעניינים כאלה. (מירב)

תגובות (0)