ארכיון המסך המפוצל > 2013

קצרצרים 18/9/13

מדור על טלוויזיה - בקיצור!

מאת: המערכת
פורסם בתאריך: 18/09/2013

קצרצרים על מה שכבר שודר


* להקת החתונות, עונה 1, פרק 2: להקת החתונות מגויסת בכנס גיקים למסיבה בבית של מישהו (בפרק שבו הזכירו, אגב, גם את ג'וס ווידון וגם את הקומיקון בסאן דייגו). תוך כדי כך, סולן הלהקה (בריאן אוסטין גרין, "בוורלי הילס 90210") יוצא עם שחקנית בסדרת מד"ב פופולרית, שמגלה לו את הסוף של הסדרה. הסוף מודלף לאינטרנט, מה שגורם ליוצרים לשנות אותו, ולחבורה כולה לשבת ביחד, עם קערות פופקורן ענקיות, ולראות את הסוף שמתגלה כמאכזב. אחד מחברי הלהקה (הרולד פרינו) מכריז שזה היה הסוף המעפן השני בעולם. רק אני ציפיתי שיגיד שאבודים הייתה הראשונה? (התבדיתי, הוא אמר סיינפלד)  (kitty)

* שטיסל עונה 1, פרק 11: ובכן לפני כמה קצרצרים תהיתי מה עלה בסופה של חנה קרנינה, מסתבר הפרק שאין חנה קרנינה, וזה לא שנערך גיור ליצירה בחברה החרדית, אלא שרוחמי עצמה ביצעה את הגיור בזמן שהיא הקריאה את הספר לאחיה הקטנים. ואני כבר התחלתי לדמיין שיש להם תעשייה שלמה של ספרים מגוירים ... (אורלי)

* שטיסל עונה 1, פרק 12: סבתא בובע נועלת נעלי בית שחורות בלילה כשעקיבא מפנה את הטלוויזיה שלה, ונעלי בית לבנות כשהיא נופלת במדרגות, בעיה בהמשכיות או אמירה על ארון הנעליים של הסבתא? האמת זה הרבה פחות מטריד אותי מהעובדה שהיוצרים ממציאים את מערכות היחסים של "היפים והאמיצים" שהם מתייחסים אליהן בסדרה. זה היה כל כך קשה לברר שלאימא של ברוק קראו בת' לוגן ולא סינתיה? (אורלי)

* שובר שורות, עונה 5, פרק 13: תמיד הייתה לי התחושה שבפעם הראשונה שג'סי יפנה לוולט בשמו הפרטי ולא בתור "מיסטר ווייט", זה יהיה במסגרת חתיכת אירוע. ואני לא מדבר על היריקה. (זוחל השטיח)

* יבש, יבש. התדרדרנו לשידורים חוזרים של קרובים קרובים. (שלמקו GRAS)

* The_Physical_Impossibility_of_Death_in_the_Mind_of_Someone_Living הוא שמה של יצירת אמנות של דמיאן הירסט שלא הייתי מתוודעת אליה כנראה אלמלא כך נקרא פרק 16 בעונה השנייה של "הוחלפו בלידתן". היצירה מראה כריש משומר בפורמלין בתוך ויטרינה דמוית אקווריום, ומתנגדים לה הציגו בגלריה שלהם כריש דומה שהיה מוצג בחנות אלקטרוניקה שנתיים קודם לפרסום היצירה וקראו למצגת שלהם "כריש מת אינו אמנות". בפרק העשירי של הסדרה Two Weeks (ייתכן שעוד לפני ואז לא שמתי לב) שעשע אותי לגלות שלאיש העסקים והפשע מון-אי-סוק יש יצירה מאוד דומה בבית, ותהיתי איזו מהאופציות יותר מדברת אליו. (אורלי)


מון אי סוק וידיד


קצרצרים על מה שעדיין לא שודר (וכנראה שגם אף פעם לא)


*  נמצא בטוויטר של Collegehumor - פארודיה על SHIELD. (שין-גימל)

תגובות (6)