ארכיון המסך המפוצל > 2013

קצרצים 1/10/13

מדור על טלוויזיה - בקיצור!

מאת: המערכת
פורסם בתאריך: 30/09/2013

* הכוכב הבא: רגעי הקסם של "כוכב" בשבילי היו אלה שבהם השופטים היו עייפים מכל הטיולים וממתמודדים גרועים ויצאה מפיהם אמת. בלעדיהם, זה "דה וויס". (שין-גימל)

* הכוכב הבא, עונה 1, פרק 3: אייל גולן הצטייר הפעם כשופט הקשוח ביותר מבין הארבעה, כשכמה פעמים הוא אף היה מוכן להתערב עם שאר השופטים, שמתמודדים שהם רצו להעביר, לא יצליחו לעבור את מבחן הקהל, וגם צדק בחלק גדול מאותן פעמים. לי זה בעיקר גרם לתהות אם הוא היה כזה גם ב-"אייל גולן קורא לך" (אורלי)

* מייק ומולי, עונה 3, פרק 1: מייק ומולי חוזרים מירח הדבש שלהם בפריז, ובדרך חזרה הם מדברים ביניהם על כל מיני דברים שמפריעים להם. בינתיים בשיקגו השותף של מייק במשטרה מקבל שותף חדש שדי נדלק עליו. מייק שכח להביא לו מתנה אז הוא הביא לו מגבת שמצא במטוס שכתב עליה צרפת. על פי הפרק הראשון של הקומדיה האהובה נראה שמצפה לנו עונה מאוד מצחיקה ששווה לראות. (הוד מזרחי)

* אמי 2013: האמי השנה, חוץ מהתוצאות הבלתי צפויות, היה גם אחד מהטקסים הפחות משמימים בשנים האחרונות. זה התחיל עם ניל פטריק האריס, שתמיד מוצלח, ויצר שני קטעי ריקוד (אחד עם נתן פיליון!) ומערכון, המשיך עם הרבה התייחסויות מעניינות לכוכבים שעזבו אותנו השנה (אדית' באנקר וטוני סופרנו, לדוגמה), וכלל גם כמה נאומי זכייה מוצלחים במיוחד. (שלמקו GRAS)

קצרצרים – פיילוטים מהעולם


* Mom, עונה 1, פרק 1:  "אימא", הקומדיה החדשה של צ'אק לורי (יוצר "המפץ הגדול" ו"שני גברים וחצי") נחמדה ולמל"מית למדי, ומציגה את כריסטי, גרושה ואם לשני ילדים שאת הראשונה ילדה בטרם סיימה תיכון, ושאיכשהו מצליחה לגור בבית שנראה בכלל לא רע בהתחשב בכך שהיא עובדת כמלצרית ולא קיבלה מזונות מהגרוש כבר חצי שנה. שתי נקודות אור בוהקות הם שניים מהשחקנים המשניים: אליסון ג'אני (לנצח סי.גיי מ"הבית הלבן") ופרנץ' סטיוארט (מ"מפגשים מהסוג האישי").

ציטוט לסיום:

In case you've forgotten, I got pregnant with you when I was a teenager, and - please don't take it the wrong way - it ruined my life

(roswella)

* SAF3, עונה 1, פרק 1: ראיתי פחות מ-10 דקות וזה לגמרי הספיק לי. זה "משמר המפרץ" הדור הבא (בתוספת כבאי אש, כך נראה לפי הצגת הדמויות מהפתיח), עם שחקנים הרבה יותר מדי יפים (חוץ מדולף לאנדגרן הקריפי), ומשהו ברמת ההפקה נראה מאוד מאוד רדוד. קשה לי להצביע על הסיבה המדויקת, אם זה משהו בצילום, עריכה, או קלוז-אפס מפתיעים בסגנון אופרות סבון. אבל זה היה רע. (roswella)

* The Crazy  Ones, עונה 1, פרק 1: הסדרה עוקבת אחרי סימון האב (רובין ויליאמס)  ובתו סידני (שרה מישל גלר) המנהלים יחדיו סוכנות פרסום, כשהוא על תקן הפרוע והיא האחראית, ואני מודה שהיו פעמים בפרק כשהיא העיפה מבטים נוזפים באביה, ולא יכולתי שלא לחכות שהמשפט "Because  it's wrong" ייצא מפיה. סה"כ פרק ראשון חביב אם כי לא הרבה יותר מזה. (אורלי)

יש לכם קצרצרים משלכם? שלחו לנו! או הוסיפו את האשטג #מסמצ לציוצים שלכם בטוויטר בנושאי טלוויזיה, ואנחנו כבר נעשה את השאר. 

 

תגובות (4)