ארכיון המסך המפוצל > 2014

קצרצרים 20/1/14

טור סובייקטיבי על טלוויזיה - בקיצור!

מאת: המערכת
פורסם בתאריך: 20/01/2014

* האישה הטובה, עונה 5, פרקים 3-7: .פאק, זה היה כל כך כל כך משובח. אף פעם לא סבלתי את הדמות של וויל ואת השחקן שמשחק אותו אבל הדושבאגיות הטבועה בפניו מגיעה לשיאים חדשים בפרקים האלו ומתבטאת בכל התנהגותו במפגן משחק מצוין. הקרב שהולך שם בין כל מיני דמויות פשוט...תענוגי. כל הדמויות מביאות את ה- A game שלהם ויש כל מיני התכתבויות נפלאות עם העבר של הסדרה. אה, ולמרות שקלינדה לא הייתה חלק מרכזי בפרקים האלו, כל שנייה שהיא הייתה על המסך הזכירה לנו למה היא דמות ש- kicks ass ברמות על וכמה שאי אפשר בלעדיה. (רינת קורבט)

* הרשימה השחורה עונה 1, פרק 2: בפרק שעסק בסחר בבני אדם,  תואר גם כיצד ה"סחורה" מסומנת על ידי קעקוע בצדו הימני של הגב על יד הכתף. זה סקרן אותי כיוון שגם בפרק הראשון של "האגדה של קאנג צ'י" שהציג נשים שהוכרחו לעסוק בזנות בשם המדינה וחרותן נשללה מהן, בדרום קוריאה של המאה ה-16, הקעקוע שסימל את עובדת היותן רכוש המדינה קועקע באותו מקום. (אורלי)

* סוכני שילד עונה 1, פרק 7:   את הסוכנת ויקטוריה האנד (דמות ידועה מהקומיקס) גילמה השחקנית הבריטית ספרון בורואוס, שידועה כיום בתור הבלשית סרנה סטיבנס ב"חוק וסדר: כוונה פלילית".   בצירוף מקרים מעניין, היא הופיעה בעבר בסרט One Night Stand עם מינג-נה (הסוכנת מיי בסרה) רוברט דאוני ג'וניור (איירון מן בסדרת הסרטים שהביאה להפקת הסדרה), ווסלי סנייפס (שכיכב ב"בלייד" - עוד דמות קומיקס של מארוול) ותומס היידן צ'רץ' (שגילם את "איש החול" ב"ספיידרמן 3" של מארוול). (אסף רזון)

* שידורי ערוץ 2: עדיין לא הצלחתי להבין למה אי אפשר היה להצליב בין ריאליטי השירה של קשת לריאליטי הבישולים של רשת ולהפך, ככה שלוח השידורים יהיה קצת יותר סביר. נראה לי שכולם היו מרוויחים מזה. (מירב)


קצרצרים – אכן תמונות קשות


לעיתים נדמה כאילו ישנן סדרות שמטרתן לזעזע את הצופים כמה שיותר, כמי שמעריכים את המאמץ  ליקטנו כאן כמה מהתמונות הקשות של השבועות האחרונים, לשיפוטכם.

* הגשר (האמריקאית) עונה 1 פרק 7: התמונה המזעזעת שבה ראשו של מאני ניתז ממרכזו בעקבות ירייה, הייתה יכולה בקלות לזכות בתואר התמונה המזעזעת של הפרק אלמלא קדמה לה התמונה שלו פותח את פיו אצל רופא השיניים שממש גרמה לי לעצום את עיניי. (אורלי)

* המנטליסט, עונה 6 פרק 3: פטריק ג'יין מחפש אחר הפסיכולוגית שלו , ד"ר סטייסי מילר (שוחקה בפרק אחד ובפלשבק ע"י אליזבט רוהם, לשעבר הבלשית לוקלי ב"אנג'ל"), ומגלה במטבח שלה פתק "הארוחה בתנור", עם סמיילי קטן של רד ג'ון. בתנור מתגלה, עטוף בנייר כסף, ראשה הכרות. (אסף רזון)

* המלוק גרוב, עונה 1, פרק 2: אני משלימה את הצפייה בסדרה בסבב השידור השני שלה, ודי נהנית סך הכול מהאווירה המוזרה השורה בה. כמויות הגוֹר בסדרה בהחלט אינן מן המבוטלות, אבל סצנת המהפך של האדם-זאב, מאדם לזאב הייתה מזעזעת באופן יוצא דופן, גם יחסית לפרקי הסדרה שראיתי, ובטוח שיחסית לאופן שבו הוצג המעבר הזה בסדרות אחרות. (אורלי)

*  X - פקטור ישראל, תכנית הגמר - כל רגע שבו השופטים התעקשו על כך שהגעתה של פיוז'ן לגמר היא חשובה ומהמוצדקות. (אורלי)

 ***

יש לכם קצרצרים משלכם? שלחו לנו! או הוסיפו את האשטג #מסמצ לציוצים שלכם בטוויטר בנושאי טלוויזיה, ואנחנו כבר נעשה את השאר.

תגובות (0)