ארכיון המסך המפוצל > 2014

קצרצרים 25/2/14

טור סובייקטיבי על טלוויזיה - בקיצור!

מאת: המערכת
פורסם בתאריך: 24/02/2014

* הוחלפו בלידתן, עונה 1, פרק 2: אז שוב פברואר והוט מוסיפים שלל סדרות ל-VOD. אחרי שקראתי פה כמה פעמים על הוחלפו בלידתן, החלטתי לנסות. מה שסיקרן אותי בעיקר היה הבחירה ביצירת דמותה של דפני כחירשת. מהביקורות באתר הבנתי שזה נעשה טוב, אבל אני חייבת להודות שלא ציפיתי לזה. את הקטע בתחילת הפרק השני שבו כולם מדברים והיא אבודה אני רוצה למסגר ולתלות בסלון (או סתם להראות לכל העולם). (מורן)

* המנטליסט, עונה 6, פרק 8: במהלך הפרק  המנטליסט, כדי להוריד מעליו את מעקב ה-FBI, מבצע החלפת מכשיר סלולרי עם רוכב אופניים שמהסס בתחילה אך מוכן לחילופים המידיים כשמתלווים להם 300 דולר, ואני תוהה כמה אנשים במציאות היו מוכנים להחליף את הסלולרי שלהם, ללא אפשרות לביצוע העברת זיכרונות. מאיזה מחיר הם היו מפסיקים להסס? איכשהו 300 דולר נראה לי מחיר נמוך מדי, אלא אם כן מדובר באנשים בעלי זיכרון פנומנלי, או נטולי חברים.  (אורלי)

* הוחלפו בלידתן עונה 1, פרק 25 : לפעמים, כשסדרה ממש טובה במשהו, מתחילים לצפות ממנה ליותר מדי. "הוחלפו בלידתן" מצליחה להציג את עולם החירשים בצורה כל כך רגישה שבא לי לקחת קטעים ממנה בתור מדריך. הדמות של דפני, הנערה החירשת, היא גם צמחונית. משום מה, בנושא הזה הם החליטו להיות פחות מדויקים - היא אוכלת דגים. אני מבינה שיש כל מיני אנשים ופרשנויות, וזכותם של אנשים לעשות מה שהם רוצים, אבל... זו לא צמחונות. (מורן)

* הרשימה השחורה, עונה 1, פרק 9: ג'ו קארנהן ("צוות לעניין") כתב וביים. זה לא שהסדרה הייתה אמינה לפני כן, אבל השינוי בהתנהגות הדמויות מופרך למדי. (שין-גימל)


קצרצרים  - תזמון 


שבוע שעבר (16.2.14 - 22.2.14) הסתבר כשבוע של פתרון תעלומות בשידורי יס 

זה התחיל ביום שני עם:

* עוזרות בית נחושות, עונה 1, פרק 12: הפרק עונה על השאלה שליוותה את הסדרה  מיומה הראשון "מי רצח את העוזרת פלורה?".

המשיך ביום שלישי עם:

* המנטליסט, עונה 6, פרק 8: הפרק עונה באופן סופי ומוחלט השאלה שליוותה את הסדרה מיומה הראשון "מי הוא רד ג'ון?"

והסתיים ביום רביעי עם:

* מסובך, עונה 1, פרק 12: הפרק עונה על השאלה שמלווה את הסדרה מיומה הראשון "האם דני דסאי רצח את רג'ינה?"

התעלומות שעדיין נותרו בלתי פתורות הן, כמובן, מי אחראי על כך שפתרון כל התעלומות הללו התרחש באותו שבוע דווקא, ומתי ייצא לנו לקבל עוד שבוע מלא פתרונות שכזה. (אורלי)


קצרצרים – תזמון - דיאלוג


* שיחה בין אורלי ורמונה על קולו של הלב, פרק 10 ועל מלך הדרמה, פרק 10. שני פרקים ששודרו באותו יום שידורים בערוץ ויוה פלוס.

רמונה: שמחתי שלא כרתו את ידו של אנתוני (ממלך הדרמה) ולא הלכו בכיוון הזה.

אורלי: כן הספיקה לנו ידו הכרותה של מין ג'וק (קולו של הלב) כמה ידיים כבר אפשר לכרות בערב אחד? מצחיק שזה יצא באותו ערב.

רמונה: יד התסריטאים הייתה בדבר.

***

 

יש לכם קצרצרים משלכם? שלחו לנו! או הוסיפו את האשטג #מסמצ לציוצים שלכם בטוויטר בנושאי טלוויזיה, ואנחנו כבר נעשה את השאר.

תגובות (2)